„Maximoje“ pirkėjų mažėja, tačiau auga jų pirkinių krepšeliai


Pasak prekybos tinklo „Maxima“ generalinės direktorės Jolantos Bivainytės, pirkėjų skaičius parduotuvėse mažėja, tačiau auga jų pirkinių krepšeliai.


Šiuo metu neplanuojama keisti tvarkos

Žmonės sureagavo į „Delfi“ paskelbtą nuotrauką, iliustruojančią situaciją Estijos parduotuvėje – nuo kovo 27 d. buvo uždaryti šios šalies prekybos centrai, todėl kai kurie jų siūlė didžiules nuolaidas: žmonės pirko glėbiais. Paskambinęs temainfo.lt skaitytojas teiravosi, ar gali taip būti, kad „Maxima“ prekiaus tik maisto produktais, o pramoninių prekių skyriai bus uždaryti.
– Šiuo metu neplanuojame keisti tvarkos savo parduotuvėse – klientai gali įsigyti prekių visuose skyriuose. Prekių tiekimo grandinė veikia sklandžiai. Laikydamiesi visų Sveikatos apsaugos ministerijos ir Visuomenės sveikatos centro nurodymų, įdiegėme visas saugos priemones savo parduotuvėse – nuo šios savaitės pradėjome reguliuoti ir klientų srautus, – temainfo.lt sakė UAB „Maxima” atstovė ryšiams su visuomene Rima Aukštuolytė.


Lentynose – tik supakuoti produktai

Anot „Maximos“ komunikacijos ir korporacinių reikalų departamento direktorės Ernestos Dapkienės, karantino laikotarpiu pirkėjams galioja griežtesnės taisyklės: šeimos nariai turėtų apsipirkti po vieną, parduotuvėje laikytis didesnio atstumo, kurį nurodo parduotuvėse sužymėtos specialios linijos; klientų prašoma, jei įmanoma, naudotis savitarnos kasomis ir atsiskaityti banko kortelėmis. Siekiant didesnio saugumo lentynose – tik supakuoti sveriami sausainiai, riešutai, šviežiai keptos bandeles ir duona.
Pasak J. Bivainytės, pastarąsias savaites stebima tokia tendencija: pirkėjų skaičius parduotuvėse mažėja, tačiau auga jų pirkinių krepšeliai.
Nuo kovo 16 d. prasidėjus karantinui prekybos tinklas „Maxima“ sutrumpino savo parduotuvių darbo laiką nuo 9 val. iki 20 val. Šalyje karantiną pratęsus iki balandžio 13 dienos, parduotuvės ir toliau dirbs šiuo grafiku.


Per Velykas „Maxima“ nedirbs

Šv. Velykų sekmadienį, balandžio 12 d., visos „Maximos“ parduotuvės nedirbs.
– Paskelbus karantiną, tos įmonės, kurios galėjo, leido savo darbuotojams dirbti iš namų. Didžioji dalis mūsų darbuotojų tokios galimybės neturi, nes parduotuvės turi būti atidaromos kasdien, kad mūsų pirkėjai galėtų įsigyti būtinų prekių. Tad nusprendėme, kad šiemet Velykų sekmadienį mūsų darbuotojai galės ilsėtis ir, kiek leidžia sąlygos karantino metu, leisti laiką su šeima. Žinoma, pirkėjams užtikrinsime visas galimybes patogiai apsipirkti iki šios pavasario šventės ir darysime viską, kad pasiruošimas vyktų be rūpesčių“, – teigia prekybos tinklo „Maxima“ generalinė direktorė Jolanta Bivainytė.
Pirmadienį, pirmąją šv. Velykų dieną, „Maxima“ dirbs kaip įprastai karantino laikotarpiu – nuo 9 val. iki 20 val.


temainfo.lt
UAB „Maxima” nuotraukos