Amžius 18 m. Muzikos kūryba užsiima ketverius metus. Dar paauglys Lukas susidomėjo „semplinimu“. Tai skirtingų dainų motyvų jungimas į vieną kūrinį. Muzikiniai eksperimentai tapo jaunuolio hobiu, kurio jis neapleidžia iki šiol.

Prieš kelerius metus Lukas ėmė lankytis Kupiškio jaunimo centre, kur išmoko atlikti savo muziką. Centro grotuvai ir kita dj‘ėjaus įranga jam suteikė galimybę ne tik mėginti groti, bet ir išbandyti savo gebėjimus įvairiuose renginiuose. Publikos reakcija visada išduoda darant kažką ne taip. Tai padeda tobulėti.

„Būna, klausau dainos, ir tarsi šauna į galvą – kažko joje trūksta. Kol idėja neišgaravo, sėdu prie darbo… Dainos turi kažką sukelti, sutelkti tavo viduje… Klausant muzikos užplūsta toks jausmas… Toks „oho“, ir tada „gabalas“ pagauna… Iš to supranti – muzika yra gera. Tačiau dėl to, kad ji tokia butų, reikia daug techniškai ir kūrybiškai pasidarbuoti.

Lukas jau baigė vidurinę. Ką veiks toliau? Dar nėra tikras. Kol kas jis laukia egzaminų rezultatų, tačiau žino – muzika jam visada liks hobiu. Kūryba yra nenuspėjamas dalykas, galvoje idėjos gimsta netikėtai. Kai taip nutinka, tiesiog imiesi, ką sugalvojęs. To nesuplanuosi.

Šį kartą jaunasis kūrėjas nori su visais pasidalinti jo ir Valdos Ridikaitės bendru kūriniu.

2012 m. Valda, Respublikiniame dainuojamosios poezijos konkurse laimėjusi 3 laipsnio diplomą, gavo galimybę savo dainą įrašyti studijoje. Lukas jos paprašė, kad iš ten ji parvežtų savo vokalo garso takelį. Vaikinas, gavęs ko prašė, interpretavo originalią melodiją, pridėjo jai daugiau energijos ir pritaikė šokiui – gavosi originalus „gabaliukas“.

 

temainfo.lt