Lietuvos paplūdimio tinklinio čempionate Kupiškio „Pagardai” – savo grupės lyderiai

 

Birželio 24 d. Klaipėdoje vyko atviras Lietuvos paplūdimio tinklinio čempionato, kuriame rungiasi stipriausios Lietuvos, Latvijos, Kaliningrado srities komandos, antras etapas. Varžybų dviejose amžiaus grupėse (40+ ir 50+) dalyvavo 20 komandų. Joms teko kovoti ne tik su priešininkais, bet ir su stipriu pajūrio vėju. Be to, nelepino ir temperatūra (+16 l.). Geriau sekėsi komandoms, kurios sugebėjo pažaboti vėją ir iš to išspausti kuo daugiau naudos.

Grupėje 40+, kaip ir pirmame etape, geriausiai sekėsi komandai „Rokiškis“, kuriai atstovauja Raimontas Dilys ir Aurimas Laužadis. Varžybų pusfinalyje – po pogrupio ir ketvirtfinalio – jie susitiko su pirmo etapo nugalėtojais – latvių Inoldso Belerto bei Nikolajaus Kulmanakovo komanda „Fikuls“ ir nugalėjo ją setais 2-0. FinaleRokiškio komanda įveikė rokiškėno Audriaus Dilio iš Rokiškio ir vilniečio Petro Junevičiaus duetą. Latvijos komanda „Fikuls“ kovoje dėl trečios vietos nugalėjo Saulių Abromavičių ir Edvardą Vilimą iš Klaipėdos.

Po dviejų etapų čempionato lyderiai yra Rokiškio komanda: R. Dilys ir A. Laužadis turi 100 taškų, antri – A. Dilys ir P. Juneviėius (88), treti – alytiškių Vytauto Dimšos ir Tomo Kazočiūno „Altemsa” komanda „Vita Baltic“ (84).

Grupėje 50+ geriausiai sekasi pernai metų čempionato nugalėtojų Valdo Šabrinsko (Kupiškis) ir Gintauto Martišiaus (Kaunas) komandai „Pagardai“. Ši komanda tapo ir pirmo etapo, vykusio Rokiškyje, nugalėtojais. Klaipėdos etapą jie baigė nugalėję visus priešininkus, o finale įveikę stipriausią Latvijos Jevgenijaus Okunevo ir Konstantino Naumovo komandą „Vecaki“.

Varžybose dėl trečios vietos Tauragės – Mindaugo Dumčiaus ir Haroldo Biknerio – komanda nugalėjo kauniečių Vytauto Liutkevičiaus ir Tomo Kurkliečio „Perkūną“.

Po dviejų etapų pirmą vietą užima V. Šabrinsko ir G. Martišiaus „Pagardai“, surinkusi 100 tšk. Antra – Tauragės (88), trečia kauniečių ( 84) komandos.

Trečias etapas liepos 22 d. vyks Tauragėje, ketvirtas rugpjūčio 5 d. – Kupiškyje, o paskutinis – Kaune rugpjūčio 19 d.

 

Valdas Šabrinckas

Autoriaus nuotraukos