Lietuvos karių diena paminėta krepšinio aikštelėje

Jau ketvirtus metus Panevėžio apskrities VPK Kupiškio rajono policijos komisariato ir Lietuvos šaulių sąjungos Panevėžio apskrities šaulių 5-osios rinktinės Kupiškio Stasio Lozoraičio šaulių 5-osios rinktinės iniciatyva Kupiškyje organizuotas krepšinio turnyras, skirtas Lietuvos karių dienai paminėti.

Jame dalyvavo Panevėžio apskrities VPK Kupiškio rajono policijos komisariato, Lietuvos kariuomenės KASP Vyčio apygardos 5-osios rinktinės 504 pėstininkų kuopos, Lietuvos šaulių sąjungos Panevėžio apskrities šaulių 5-osios rintinės Kupiškio S. Lozoraičio 5-osios kuopos ir Panevėžio apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Kupiškio priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos komandos. Varžybose atkaklumo ir sportinio azarto netrūko, ypač finalinėse kovose.

Varžybų nugalėtoja tapo Kupiškio priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos komanda. Antra liko Lietuvos kariuomenės KASP Vyčio apygardos 5-osios rinktinės 504 pėstininkų kuopos komanda. Kupiškio rajono policijos komisariato komanda iškovojo 3-iąją vietą.

Varžybų prizininkams ir dalyviams buvo įteiktos taurės, diplomai, atminimo dovanos. Kupiškio rajono policijos komisariato Viešosios policijos skyriaus viršininkas Linas Dovydėnas, apdovanodamas varžybų dalyvius, linkėjo, kad neformalus statutinių pareigūnų bendravimas prisidėtų prie glaudesnio renginyje dalyvavusių institucijų kasdienio bendradarbiavimo.