Lengvosios atletikos taurės varžybose – penki kupiškėnų medaliai

Ruduo lengvaatlečius išvijo iš stadionų: treniruotės ir rungtynės persikėlė į sales ir maniežus.

Spalio 28 d. vyko atviros Panevėžio miesto vaikų lengvosios atletikos taurės varžybos. Jose, be Panevėžio kūno kultūros ir sporto centro auklėtinių, varžėsi Elektrėnų, Joniškio, Jonavos ir Kupiškio jaunieji lengvaatlečiai.

Kupiškio rajono Kūno kultūros ir sporto centro (KKSC) lengvaatlečiai, treniruojami Ingos Zabulienės, sėkmingai pasirodė varžybose.

Alanas Šablickas į 60 m bėgimo finalą pateko su geriausiu rezultatu (7,8 sek.). Finale jo laikas buvo blogesnis (7,9 sek.) – teko pripažinti panevėžiečio Justino Kasiulevičiaus pranašumą (7,8 sek.): A.Šablickas iškovojo sidabro medalį. Šiame nuotolyje varžėsi 23 lengvaatlečiai.

Sidabro medalį A. Šablickas iškovojo ir bėgdamas ir 200 m nuotolį. Šioje rungtyje varžėsi 7 sportininkai.

Į 60 m bėgimo finalą ketvirtu rezultatu pateko Austėja Mikalauskaitė. Finale varžėsi net 30 lengvaatlečių. Austėjai nepavyko iškovoti medalio; ji užėmė aukštą ketvirtą vietą.

Sėkmingai varžybose pasirodė Dominykas Murnikovas, 60 m barjeriniame bėgime iškovojęs aukso medalį ir pasiekęs savo asmeninį rekordą (10,02 sek.).

Sidabro medaliu D. Murnikovas pasipuošė ir po sėkmingos šuolio į tolį rungties.

Aukso medalį pelnė Žanas Zabulis, puikiai įveikęs 1000 m bėgimo rungtį. Šiame nuotolyje varžėsi penki sportininkai.

Džiaugiamės jaunųjų lengvaatlečių iškovotais medaliais ir linkime jiems sėkmės naujuose startuose!