Ledo ritulio čempionate „Rokiškis“ įveikė Elektrėnų klubą

Atvirajame Lietuvos ledo ritulio čempionate dar vieną netikėtą nesėkmę patyrė Elektrėnų „Lokiai – Poseidonas“. Šįsyk Elektrėnų klubą Rokiškyje stebint saviems žiūrovams 10:4 (3:2, 5:0, 2:2) nugalėjo „Rokiškio“ klubas.

Aikštelės šeimininkai galingai pradėjo rungtynes ir jau 10 minutę pirmavo 3:0. Svečiai sugrąžino intrigą po Nicko Aubino ir Artūro Visocko įvarčių, sumažinę skirtumą iki minimumo.

Antrojo kėlinio pradžioje Žygimantas Grunevas padidino skirtumą 4:2, o netrukus elektrėniškis N.Aubinas neišnaudojo baudos smūgio. Tuo pasinaudojo šeimininkai ir šiek daugiau nei per 5 min. pelnė 3 įvarčius (7:2). Iki kėlinio pabaigos likus 10 sek. tašką kėlinyje padėjo Dominykas Deksnys: po jo įvarčio „Rokiškis“ turėjo jau 6 įvarčių persvarą.

Trečiajame kėlinyje situacija ant ledo nepasikeitė. Komandos apsikeitė įvarčiais, tačiau skirtumas nepakito, ir „Rokiškis“ iškovojo svarbią pergalę, po kurios ir toliau yra aktyvus pretendentas į finalinį ketvertą, taip dar labiau aktyvindamas kovą dėl vietos ketvertuke.

„Rokiškis“ – „Lokiai-Poseidonas“ 10:4 (3:2, 5:0, 2:2).

„Rokiškis“: M.Baleišis, Ž.Grunevas, M.Citavičius – po 2, T.Urbonas, D.Deksnys, K.Falkas, T.Jasinevičius – po 1 įvartį.

„Lokiai-Poseidonas“: A.Visockas – 2, N.Aubinas, M.Lomakinas – po 1 įvartį.

1. Kaliningrado „Delovaja Rus“   16 14 1 1   0   123:50   45
  2. Kauno „Baltų ainiai“         17 9 2 0   6   88:75   31
  3. Elektrėnų „Lokiai-Poseidonas“ 15 9 0 1   5   75:73   28
  4. Juodupės „Juodupė“           17 6 1 1   9   72:74   21
  5. Vilniaus „Hockey Punks“       17 5 1 1 10   66:102 18
  6. Rokiškio „Rokiškis“           17 5 0 2 10   78:99   17
  7. Vilniaus „Ober-Haus“        15 3 1 0 11   69:98   11