Ledo ritulio čempionate – „Juodupės“ pergalė prieš Vilniaus klubą

[gallery_box]

[/gallery_box]

Atvirajame Lietuvos ledo ritulio čempionate labai svarbią pergalę iškovojo Juodupės „Juodupė“, Elektrėnuose 4:0 (2:0, 2:0, 0:0) sausai nugalėjusi Vilniaus „Hockey Punks“, vieną pagrindinių konkurentų kovoje dėl ketvirtosios čempionato vietos.

Šį sezoną žiema nemyli Juodupės, tačiau ledo trūkumą kompensuoja pergalės. Vasario 7 d. rungtynės turėjo įvykti Juodupėje, tačiau dėl pasiklydusios lietuviškos žiemos jas teko perkelti į Elektrėnus.

Elektrėnų ledas buvo svetingas „Juodupės“ sportininkams, o ypač komandos vartininkui Donatui Žukovui.

Juodupėnų reikalus sutvarkė du buvę Lietuvos ledo ritulio rinktinės žaidėjai. Pirmajame kėlinyje du įvarčius (09:29, 12:38) įmušė Aurelijus Kriščiūnas, antrajame tiek pat – Artūras Katulis (27:57, 32:52). Beje, antrojo kėlinio pabaigoje „Juodupė“ neišnaudojo baudinio.

Tai buvo labai svarbi pergalė kovoje dėl tesės žaisti finaliniame ketverte. Jei pirmasis trejetukas beveik aiškus, tai ketvirtoji pozicija kol kas priklauso „Juodupei“, turinčiai jau 6 taškų atsargą prieš tą patį „Hockey Punks“ klubą.

Abiem komandoms reguliariajame sezone liko sužaisti po 6 rungtynes.

„Juodupė“ – „Hockey Punks“ 4:0 (2:0, 2:0, 0:0).

„Juodupė“: A.Kriščiūnas, A.Katulis po 2 įvarčius.

Dar vieneriose praėjusio šeštadienio atvirojo Lietuvos ledo ritulio čempionato rungtynėse Kaliningrado „Delovaja Rus“ (Rusija) Kauno „Akropolyje“ 10:5 (6:3, 2:1, 2:1) įveikė Rokiškio „Rokiškį“ ir pratęsė pergalių seriją iki 13.

Rusai nuo pat rungtynių pradžios diktavo savo sąlygas ir jau po 7 min. pirmavo 3:0, o sužaidus 11 min. rezultatas buvo 5:1.

Vėliau svečiai iš Kaliningrado srities atsipalaidavo ir leido pasireikšti varžovams. „Rokiškis“ dar iki pirmojo kėlinio pabaigos rezultatą sušvelnino 3:6.

Antrojo kėlinio pradžioje po Manto Baleišio įvarčio (25:39) rezultatas tapo 4:6, tačiau „Delovaja Rus“ įjungė aukštesnę pavarą ir vėl sugrįžo prie pagrindinio užsiėmimo – įvarčių mušimo.

Antrąjį kėlinį vainikavo svečių įvartis, ir rezultatas tapo 8:4.

Trečiajame kėlinyje Rusijos ekipa dar laibiau padidino skirtumą ir rungtynes laimėjo penkių įvarčių skirtumu.

„Delovaja Rus“ – Rokiškis“ 10:5 (6:3, 2:1, 2:1).

„Delovaja Rus“: A.Zubenka, G.Zonovas, K.Isajevas – po 2, D.Ščikačichinas, J.Aleksejevas, A.Frolovas, P.Fominychas – po 1 įvartį.

„Rokiškis“: A.Rukšėnas – 2, K.Falkas, S.Sakaitis, M.Baleišis – po 1 įvartį.

Atvirojo Lietuvos ledo ritulio čempionato turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po baudinių serijos, pralaimėjimai po baudinių serijos, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Kaliningrado „Delovaja Rus“   17 15 1 1   0   133:55   48
  2. Kauno „Baltų ainiai“         17 9 2 0   6   88:75   31
  3. Elektrėnų „Lokiai-Poseidonas“ 15 9 0 1   5   75:73   28
  4. Juodupės „Juodupė“           18 7 1 1   9   76:74   24
  5. Vilniaus „Hockey Punks“       18 5 1 1 11   66:106 18
  6. Rokiškio „Rokiškis“           18 5 0 2 11   83:109 17
  7. Vilniaus „Ober-Haus“         15 3 1 0 11   69:98   11