Kyokushin karatė čempionate anykštėnai pasirodė visai neblogia

Vasario 27-28 dienomis Vilniuje, „Lietuvos ryto“ arenoje, vyko 2016 metų Lietuvos kyokushin karatė suaugusiųjų ir jaunių čempionatai.

Pirmą varžybų dieną dėl čempionų vardų suaugusiųjų tarpe kovojo 54 sportininkai. Anykščių kyokushin karatė sporto klubui atstovavo Aneta Rudytė-Meškauskienė ir svorio kategorijoje virš 60 kg užėmė ketvirtą vietą.

Tą pačią dieną vyko jaunių ir suaugusiųjų technikos rungtis, kurioje jaunių merginų grupėje Martyna Simanonytė iškovojo trečią vietą, o Ainė Juknevičiūtė – ketvirtą.

Antrą varžybų dieną dėl čempionų vardų kovojo 106 jauniai. Anykščių kyokushin karatė sporto klubui atstovavo šeši sportininkai. Svorio kategorijoje iki 50 kg bronzos medalį ir trečią vietą iškovojo Aistė Širvinskaitė.

Antrą varžybų dieną puikiai sekėsi M.Simanonytei, kuri svorio kategorijoje iki 60 kilogramų iškovojo bronzos medalį ir trečiąją vietą.

Vaikinų tarpe sunkiausioje svorio kategorijoje virš 80 kg puikiai pasirodė Armandas Motiejūnas, užėmęs penktą vietą – patekimą į pusfinalį sunkioje kovoje jam užkirto 2015 metų Europos jaunių čempionas kaunietis Dovydas Lukaitis, beje, tapęs

ir šių varžybų čempionu.

Visi čempionato prizininkai dalyvaus  dviejose Lietuvos kyokushin karatė rinktinės formavimo stovyklose, kuriose bus suformuota galutinė rinktinės sudėtis gegužės 14-15 dienomis atstovauti Lietuvai Europos kyokushin karatė čempionate Gruzijos sostinėje Tbilisyje.