Kupiškyje koncertuos Irma Jurgelevičiūtė

Perėjusi ugnį ir vandenį, audras ir šaltį, patyrusi džiaugsmą ir negandas, apkeliavusi pusę pasaulio ir išlikusi tokia pat energinga, atvira, šilta pop muzikos žvaigždė Irma Jurgelevičiūtė atvyksta pas mus priminti dainų, į kurias suverti išgyvenimų ir džiaugsmų atradimai, aistra ir kančia, ilgesys to, kas tikra.

O koncerto metu dainininkės atviravimai ,,Kas aš?”, „Kas mes?”, „Kas yra laime?”, „Ar gali triukšme išgirsti tyla?” priverčia susimąstyti kiekvieną.

– Laikas – tarsi meilė. Jis – nedalomas ir beribis – mūsų neišskyrė. Grįžau… Ačiū, kad laukei, – sako dainininkė.

Kokia bebūtų prieštaringa Irmos asmenybė, sugebėjimas dalintis savo pažeidžiamumu ir nesuvaidintu nuoširdumu nepalieka abejingo nė vieno klausytojo. Dainininkės išskirtinį, jautrų  ir unikalų balsą žino ne viena, ne dvi ir ne trys kartos, jos balsą lengvai galima atpažinti iš kitų balsų.

– Tikiuosi, daugelį dainų dainuosime visi kartu, bus šiltas pavasariškos nuotaikos mūsų pasimatymas. Lauksiu tavęs, – visai asmeniškai kviečia Irma.

O visą koncertinį vakarą puoš šviesų teatras, tad,  jei pavargai nuo triukšmo ir amžino lėkimo, ateik jau šį trečiadienį, balandžio 27 d. 18 val. į Kupiškio kultūros centrą.

 

Koncerto organizatoriai

Užsk. Nr. A16-16