Kupiškyje išrinkti saugiausi vairuotojai

Balandžio 24 d. Panevėžio apskrities VPK Kupiškio rajono policijos komisariato Viešosios policijos skyriaus Kelių policijos grupės vyresnioji specialistė Žavinta Gudėnaitė ir bendruomenės pareigūnė Gintarė Šližytė dalyvavo saugios kaimynystės grupei priklausančios Kupiškio technologijų ir verslo mokyklos organizuotame konkurse „Saugus kelyje“. Renginio tikslas – ugdyti kultūrą ir drausmę keliuose, pilietiškumą, atsakomybę ir pagarbą vienas kitam.

Jau antrus metus vykstantis renginys prasidėjo Kelių eismo taisyklių teorijos testu. Išlaikiusieji savo įgūdžius vyko demonstruoti vairavimo mokyklos UAB “Semvita“ vairavimo aikštelėje.

Ir  mokytojai, ir mokiniai, dalyvavę konkurse, demonstravo puikias teorines žinias, tačiau praktinis vairavimas buvo sunkiai įveikiama užduotis. Dalyviai atliko figūrinio vairavimo manevrus –  įsibėgėjimas ir sustojimas prie STOP linijos, įvažiavimas atbulomis į kiemą, važiavimas priekiu ir atbulomis gyvatuku fiksuojant užduoties atlikimo laiką.

Atsakingiausiais, saugiausiais konkurso vairuotojais tapo mokytoja Dalia Šeinauskienė ir Andrius Valiukas. Visiems renginio dalyviams įteikti prizai, atminimo dovanėlės.

 

Karolina Miganovičienė

Panevėžio apskrities VPK Komunikacijų skyriaus vyresnioji specialistė