Kupiškyje duris atvėrė prevencijos veiklos centras

Lapkričio 28 d. Kupiškio kultūros centre vyko graži šventė – oficialiai atidarytas prevencijos veiklos centras. Iniciatyvos jį įkurti ėmėsi policijos pareigūnai, kurių pastangų dėka centras ir atvėrė duris. Ši organizacija veikia savanoriškumo principu, o jos nariai vykdo nusikalstamumo prevenciją, skatina aktyvaus ir sveiko gyvenimo būdo propagavimą, kultūros puoselėjimą, švietimą.

Prevencijos centro vadove tapo šios veiklos iniciatorė, Kupiškio rajono policijos komisariato Veiklos skyriaus vyresnioji tyrėja Gintarė Šližytė. Ji minėjo, kad idėja steigti prevencijos centrą Kupiškyje kilo šio rajono policijos komisariato viršininkui Gintautui Misiūnui, o vienu jo steigėjų tapo Panevėžio apskrities VPK.

Iš tiesų centras gyvuoja jau daugiau nei pusmetį: veikla pradėta vykdyti šių metų balandžio mėnesį. Per šį laikotarpį jo nariai spėjo nuveikti nemažai darbų, naudingų visuomenei.

Kupiškio prevencijos veiklos centras jau subūrė 17 narių; jie – skirtingų sričių specialistai, ir būtent tai daro organizaciją įvairiapusišką ir stiprią. Ji  skatina bendradarbiauti savivaldos, policijos, rajono bendruomenių atstovus ir drauge siekti užsibrėžtų tikslų. Tikimasi, kad šio centro įkūrimas taps reikšmingas užtikrinant Kupiškio bendruomenės saugumą, sprendžiant jos problemas.

Daugiau galite pamatyti čia:

https://www.youtube.com/watch?v=la6m7AM5s9g&list=UUgo5Z0oc4Yl8NAjvWW-TpwQ

 

Rasa Meištė

Panevėžio apskrities VPK komunikacijos grupės vyresnioji specialistė