Kupiškio vicemerui Aurimui Martinkai vėl iškilo grėsmė netekti posto

– Gerbiamas mere, gerbiami Tarybos nariai, – po Kupiškio rajono tarybos posėdžio, vykusio vakar, lapkričio 29 d., į posėdžio dalyvius kreipėsi rajono vicemeras, Tarybos narys Aurimas Martinka.

Kupiškio rajono vicemeras, Tarybos narys Aurimas Martinka. temainfo.lt archyvo nuotr.

Tik prieš dieną temainfo.lt sakęs, kad tebesąs socialdemokratų partijos narys, posėdyje jis viešai pareiškė pasitraukiąs iš šios partijos gretų.

– 2018 m. lapkričio mėnesį Lietuvos socialdemokratų partijos Kupiškio skyriaus tarybos posėdyje svarstant skyriaus rinkimų programą mano asmuo buvo įvardintas kaip grėsmė nepakankamai socialdemokratinių idėjų sklaidai Kupiškio rajono bendruomenei.

Pripažinsiu, paskutiniu metu tikrai nepritariau skyriaus pirmininko ir jo aplinkos nepagrįstiems išpuoliams prieš principingai dirbančius Savivaldybės skyrių ar įstaigų vadovus bei neobjektyviam jų darbo vertinimui. Nebuvau pakantus neprofesionalių, mano požiūriu, netinkamų toms pareigoms partiečių protegavimui ar bandymui juos įdarbinti vos tik atsilaisvinančiose pareigose.

Šios priežastys ir netolerantiškas skyriaus pirmininko elgesys mano atžvilgiu paskatino priimti skaudų, bet neišvengiamą sprendimą – nuo 2018 m. lapkričio 30 d. trauktis iš Lietuvos socialdemokratų partijos, – perskaitė kreipimąsi A. Martinka.

Nuo šiol net jo darbo vietos likimas – valdančiosios daugumos rankose. Kadencijos pradžioje interpeliaciją A. Martinkai organizavo Kupiškio rajono tarybos opozicija.

 

temainfo.lt