Kupiškio verslininkai nori, kad mieste nuolat plevėsuotų vėliavos

Kupiškio darbdavių klubas iniciavo susitikimą su naujuoju rajono meru Dainiumi Bardausku.

Anot klubo prezidento Zigmanto Aleksandravičiaus, kupiškėnai darbdaviai tikisi atsukti laiko ratą atgal ir pakeisti senosios rajono Tarybos sprendimą – baseiną statyti prie Kupiškio marių.

– Kupiškėnai kol kas nė nekalba apie sporto kompleksą – visiems rūpi baseinas. Jis projektuojamas atskiru statiniu, ir nematau jokių problemų baseinui atsirasti mieste. Iš tiesų, ar racionalu jį statyti prie vandens? Kupiškio verslininkai irgi tuo labai abejoja, – susitikimo detales temainfo.lt pasakojo Kupiškio meras.

Jo manymu, baseiną būtų galima statyti tuščiame plote prie Kupiškio technologijos ir verslo mokyklos arba už didžiosios „Maximos”, šalia ligoninės ir Pirminės sveikatos priežiūros centro; pastaroji vieta būtų patogi darželinukams, mokyklinukams ir Kraštiečių rajono gyventojams.

Verslininkai mero teiravosi galimybių sutvarkyti ir padidinti automobilių stovėjimo aikštelę prie ligoninės, suremontuoti miesto Autobusų stotį…

– Visos šios problemos man yra žinomos, privalome rasti galimybių jas spręsti. Aš pats verslininkus kviečiau talkinti gražinant Kupiškio miestą ir rajoną, organizuojant renginius, – sakė meras.

– Ar įmanomas savivaldos ir verslo bendradarbiavimas? – klausėme D.Bardausko.

– Visi kartu svarstėme: ar negalėtų Kupiškyje nuolat plevėsuoti Kupiškio, Lietuvos ir Europos Sąjungos vėliavos. Nusprendėme – gali. Verslininkai net įsipareigojo jas siūti ir atnaujinti. Štai – pirmasis mūsų bendradarbiavimo pavyzdys, –  sakė  Kupiškio rajono vadovas.

Merui verslininkai įteikė didžiulį „bulvinį” krepšį ir 1460 lapiūkščių pundą: juose kasdien – ketverius metus – meras turėtų rašyti savo gerus darbus ir mesti lapelius į krepšį; per 2019 m. Savivaldos rinkimus kupiškėnams bus proga juos perskaityti.

 

www.temainfo.lt

Ernestos Masiulionytės nuotr.