Kupiškio vardas skambėjo Kauno S.Dariaus ir S.Girėno stadione

 

Liepos 4–5 dienomis Kaune vyko Lietuvos jaunučių lengvosios atletikos sporto žaidynės, jose dalyvavo ir Kupiškio rajono kūno kultūros ir sporto centro (KKSC) stipriausi sportininkai.

S.Dariaus ir S.Girėno stadione susirinko patys pajėgiausi Lietuvos lengvaatlečiai. Tai rodo ir didelis dalyvių skaičius. Šuoliuose, bėgimuose dalyvių skaičius siekė iki 100.

Šuolio į tolį rungtyje Dominykas Murnikovas pagerino savo asmeninį rezultatą, į tolį nušokęs 5.08 m. Šuolio varžybos vyko dviejuose sektoriuose vienu metu.

Puikiai pasirodė Alanas Šablickas, bėgęs 300 m barjerinį bėgimą. Pasiektas rezultatas – 45.88 sek. – mūsų bėgiką įrašė į Lietuvos stipriausiųjų lengvaatlečių šešetuką. Už Alano nugaros liko pajėgūs Kauno ir Šiaulių rajonų, Panevėžio, Šiaulių, Elektrėnų, Telšių, Marijampolės, Kėdainių, Vilniaus sportininkai.

A.Šablickas sėkmingai pasirodė ir 400 m bėgime, pasiekęs 59.16 sek. rezultatą.

Gerus rezultatus parodė ir Austėja Mikalauskaitė, bėgusi 200 ir 400 m distancijas. Nors ji dalyvavo su dvejais metais vyresnėmis mergaitėmis, sugebėjo Kupiškio rajonui iškovoti taškų. Jų rajonui iškovojo ir Žanas Zabulis, pirmą kartą rungtyniavęs 1500 m nuotolyje. Antrą varžybų dieną Žanas bėgo 800 m distanciją.

Džiaugiamės, kad Kupiškio lengvaatlečiai puikiai pasirodė varžybose, jie buvo matomi tarp gausybės dalyvių ir tikrai neliko paskutiniai – Kupiškio vardas garsiai skambėjo Kauno S.Dariaus ir S.Girėno stadione.

Šiomis varžybomis Kupiškio rajono KKSC lengvaatlečiai ir lengvosios atletikos mokytoja Inga Zabulienė garbingai užbaigė sezoną.

Linkime gerų atostogų mūsų lengvaatlečiams ir su naujomis jėgomis rugsėjį grįžti į stadiono takelius!

 

Sonata Balienė

Kupiškio rajono KKSC direktoriaus pavaduotoja ugdymui