Kupiškio technologijos ir verslo mokykla irgi pynė apyrankes

 

 

Į  jaunimo sumanytą akciją „Lietuvai ir man“ originaliai paminėti Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo 25-metį įsitraukė beveik 1000 Lietuvos ir užsienio švietimo įstaigų. Akciją globoja  Lietuvos Prezidentė Dalia Grybauskaitė.

Akcijoje dalyvavo ir Kupiškio technologijos ir verslo  mokykla. Kaip skelbia www.ktvm.kupiskis.lm.lt, mokiniai ir visa mokyklos bendruomenė pynė trispalves – geltonos, žalios ir raudonos spalvų – draugystės apyrankes, taip išreiškė tautos vienybę.

Etnokultūros būrelio vadovė Alina Kulvinskienė kvietė užeiti į kabinetą visus, norinčius išmokti  įvairių pynimo technologijų. Taip pat vyko „Gražiausios apyrankės“ konkursas bei daugiausiai apyrankių nupynusiai ir aktyviausiai akcijoje dalyvaujančiai grupei išaiškinti. Akcijos „Lietuvai ir man“ nugalėtojais tapo  padavėjų ir vadybininkų grupė, kurie aktyviausiai dalyvavo ir nešiojo apyrankes, o „Gražiausios apyrankės“ ir daugiausia apyrankių nupynusia nugalėtoja tapo kompiuterinių technologijų grupės mokinė Gabrielė Aukštikalnytė.

Akcijos „Lietuvai ir man“ nugalėtojai kovo 5 d. vyko į Vilnių užrišti apyrankių ant specialiai akcijai įrengtos Gediminaičių stulpų konstrukcijos Nacionalinėje dailės galerijoje. Pasinaudoję proga –  mokiniai ir mokytojai, pasipuošę trispalvėmis apyrankėmis, iki pat kovo 11 d. nemokamai gali lankytis visos Lietuvos muziejuose, kupiškėnai aplankė Valdovų rūmus.

Akcijos organizatoriai teigia, kad pilietinė akcija „Lietuvai ir man“ sukelia gaivų vėją valstybinių švenčių minėjimo tradicijoje, sutelkia jaunimą ir visuomenę pasveikinti Lietuvą, padeda išreikšti tautos vienybę.

 

Parengė Adelija Varnaitė

KTVM archyvo nuotraukos