Kupiškio ritinininkai iš „Naisių vasaros“ grįžo su medaliais

Kaip skelbia www.kupiškis.lt, Šiaulių rajone trečią festivalio „Naisių vasara 2014“ dieną vyko kaimo bendruomenių sporto žaidynės, į kurias buvo pakviesti ir lietuviško ritinio propaguotojai, tarp jų – kupiškėnai. Šio rajono sportininkai pelnė sidabro ir bronzos medalius.

Ritinio federacijoje buvo nutarta kartu su LKSKA „Nemunas“ turnyru organizuoti Respublikos jaunimo (iki 25 m.) čempionato varžybas. Į jas buvo pakviesti Vilkaviškio, Plungės ir Kupiškio jaunieji ritininkai. Neatvykus vilkaviškiečiams turnyre liko trys – Plungės „Plateliai“, Kupiškio Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazijos ir Kupiškio RSK „Aukštaičiai“ – komandos.

Varžybas pradėjo abi Kupiškio komandos. Rungtynės vyko labai permainingai. Pirmąjį kėlinį rezultatu 9:6 laimėjo klubo komanda, sudaryta iš būsimųjų gimnazistų ir trijų vyresnių klubo narių. Po pertraukos gimnazistai perėmė iniciatyvą ir antrąjį kėlinį laimėję 6:1 iškovojo pergalę rezultatu 12:10.

Antrose rungtynėse susitiko „Plateliai“ ir „Aukštaičiai“. Šį susitikimą laimėjo vyresni ir didesnę patirtį turintys Platelių ritininkai. „Platelių“ komandoje žaidė 23–25 metų amžiaus žaidėjai, o Kupiškio komandų pagrindą sudarė 16–17 metų jaunių grupės žaidėjai

Trečiose rungtynėse susitiko Plungės „Platelių“ ir Kupiškio L. Stuokos-Gucevičiaus komandos, abi turinčios po pergalę. Ir šiose varžybose 10:7 nugalėjo vyresni ir labiau patyrę „Platelių“ ritininkai.

Taigi „Nemuno“ turnyro ir Lietuvos Respublikos jaunimo čempionais tapo Plungės „Platelių“ ritininkai, antrąją vietą iškovojo Kupiškio L. Stuokos- Gucevičiaus gimnazija, o treti liko Kupiškio „Aukštaičių“ komandos nariai.

– Rezultatyviausiai žaidė „Platelių“ komandos narys A.Gelžinis (11 tšk.), L. Stuokos-Gucevičiaus gimnazijos – Lukas Bertašius (9 tšk.), Ernestas Sunkurys (7 tšk.) ir „Aukštaičių“ – y Orestas Stuknis (12 tšk.). Kitos Suaugusiųjų ritinio čempionato varžybos vyks rugpjūčio 2–3 d. Kupiškyje. Laukiame žiūrovų palaikymo!“ – sakė Kupiškio RSK „Aukštaičiai“ prezidentas Vidmantas Liubamirskas.