Kupiškio rajono sporto klubas „Pagardai“ – Lietuvos čempionai

Rugpjūčio 27 d. Kaune vyko Lietuvos veteranų paplūdimio tinklinio čempionatas. Tarp stipriausių Lietuvos komandų dėl čempionų titulo 50-mečių grupėje kovojo ir Kupiškio rajono sporto klubo „Pagardai“ Valdo Šabrinsko ir Gintauto Martišiaus komanda, Lietuvos čempionate sau išsikėlę pačius aukščiausius tikslus.

Pagardų komanda nugalėjo Joniškį (2:0), Kauną (2:0) ir po įtemtos kovos –Jonavos komandą (2:1). Pusfinalyje buvo įveiktas Tauragės „Šilas” (2:0), o finale setais 2:0 – Vilniaus komanda. „Pagardai” iškovojo 2016 m. Lietuvos veteranų čempionato nugalėtojų taurę.

Lietuvos čempionais „Pagardai ” tampa jau antrą kartą. Pirmas toks titulas buvo laimėtas 2014 m. Tada V.Šabrinskas su rokiškėnu porininku Raimuntu Diliu laimėjo 40-mečių grupėje.

Savaite ankščiau Vilniuje vyko antras Lietuvos šeimų čempionato finalinis etapas. Jame dalyvavo atrankines varžybas šešios praėjusios stipriausios šeimų komandos. Sėkmingai jame pasirodė kupiškėnų Monikos Šabrinskaitės ir Domanto Šabrinsko komanda. Klubo „Pagardai“ auklėtiniai tik po finalo įtemtos kovos nusileido Vilniaus komandai ir iškovojo sidabro medalius.