Kupiškio rajono policijos komisariatą papildys nauji pareigūnai

 

Kupiškio rajono policijos komisariato komandą papildys du nauji pareigūnai Aurėja Žiaugrytė ir Nedas Kviklys. Aurėja dirbs Prevencijos poskyrio patrule, o Nedas – patrulių būrio patruliu. Tapti policininkais jaunuoliai svajojo nuo vaikystės, tad baigę mokyklą kryptingai siekė savo tikslo ir įstojo į Lietuvos policijos mokyklą. Nedas prisipažino supratęs, jog šis darbas daug sudėtingesnis nei įsivaizdavo, bet nė karto nesudvejojo dėl pasirinkto kelio. Nesustoti skatino ir draugai, dirbantys policininkais, pasakoję apie nelengvą, tačiau garbingą, nemonotonišką ir kilnią pareigūno duoną.

Apsivilkę uniformą nauji pareigūnai sieks tarnyboje realizuoti studijų metu įgytas žinias ir įgūdžius, o ir tobulėti stengsis. Aurėja įstojo į Mykolo Romerio universitetą, mokysis teisės, o Nedas studijuos Utenos kolegijoje. Kiti šeši pareigūnai papildys Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Areštinės ir konvojaus skyrių, Biržų, Pasvalio rajonų komisariatus.

Prisiekusius pareigūnus sveikino Panevėžio apskrities VPK pavaduotojas, atliekantis viršininko funkcijas, Mindaugas Ambraziūnas. Jis džiaugėsi būriu jaunų ir energingų žmonių, dirbsiančių Tėvynės labui. Linkėjo atsakingos tarnybos, tobulėjimo, daugelio karjeros laiptelių policijos sistemoje.

Policijos kapelionas Eugenijus Troickis palaimino naujus pareigūnus, linkėjo, kad Dievo palaima lydėtų tarnyboje, kai teks priimti svarbius sprendimus, ir asmeniniame gyvenime.

 

Karolina Miganovičienė
Panevėžio apskrities VPK Komunikacijos tarnybos vyresnioji specialistė