Kupiškio rajono PK vyriausieji patruliai atstovaus apskričiai

 Rugpjūčio 23 d. buvo išrinkti geriausi Panevėžio apskrities VPK patrulių ekipažas ir prevencijos padalinio darbuotojas.

Dėl geriausio patrulių ekipažo vardo varžėsi 6 komandos iš visų Panevėžio apskrities padalinių. Ekipažams, sudarytiems iš dviejų patrulių – vyro ir moters, – teko įveikti penkias žinių, taktikos, šaudybos ir fizinio pasirengimo rungtis.

Žinių patikrinimo rungtyje geriausiai pasirodė Rokiškio rajono policijos komisariato vyriausieji patruliai Arnoldas Klimovičius ir Greta Melvydaitė: įvairius darbo bei bendrojo suvokimo klausimus jie „išgliaudė“ greičiausiai ir tiksliausiai.

Geriausius figūrinio vairavimo įgūdžius pademonstravo Kelių policijos biuro Kelių patrulių kuopos vyriausieji patruliai Jonas Katuškevičius ir Giedrė Mulevičiūtė. Jie juokavo mokantys ne tik bausti vairuotojus, bet galintys ir patarti, kaip tinkamai priparkuoti automobilį.

Kliūčių ruože greičiausi buvo Patrulių kuopos vyriausieji patruliai Ernestas Macevičius ir Laura Grybaitė. Jie taip pat greičiausiai sunaikino visus taikinius taktinėje šaudymo rungtyje. Nuolat fizinę formą gerinantys pareigūnai sakė, kad, užtikrinant viešąją tvarką, greitis yra būtinas.

Geriausią taktiką imituotoje sudėtingoje situacijoje pademonstravo Pasvalio rajono PK vyriausieji patruliai Arnoldas Gumbelevičius ir Laura Jasėnaitė. Jie puikiai susidorojo su ekstremalia situacija ir sulaikė netikėtai pasirodžiusį ginkluotą įtariamąjį.

Susumavus bendrus visos dienos rezultatus paaiškėjo: trečią vietą užėmė Patrulių kuopos vyriausieji patruliai E.Macevičius ir L.Grybaitė, antroje vietoje liko rokiškėnai A.Klimovičius ir G.Melvydaitė, o geriausią rezultatą parodė ir pirmą vietą iškovojo Kupiškio rajono PK vyriausieji patruliai Justas Vaičiūnas ir Aurėja Žiaugrytė.

Geriausio viešosios policijos prevencijos (veiklos) padalinio pareigūno rungtyse varžėsi keturi Panevėžio apskrities policijos padalinių atstovai. Prevencijos pareigūnams teko susikauti žinių patikrinimo, dėmesingumo, figūrinio vairavimo ir taktikos-šaudymo rungtyse.

Lengvai su testo klausimais žinių patikrinimo rungtyje susidorojo Pasvalio rajono PK tyrėja Rita Vasilevičienė.

Dėmesingumo rungtyje net smulkiausias detales įsiminė Biržų rajono PK tyrėjas Mindaugas Balčiūnas. Jis geriausiai pasirodė ir prie automobilio vairo bei taktikos ir šaudymo rungtyje.

Susumavus rezultatus, neabejotiną pergalę išplėšė Biržų rajono PK tyrėjas, antra liko Pasvalio rajono PK tyrėja, trečias – Panevėžio miesto ir rajono PK vyresnysis tyrėjas Remigijus Sutkus.

Dėkodamas rungtynių dalyviams ir sveikindamas nugalėtojus Panevėžio apskrities policijos viršininko pavaduotojas Mindaugas Ambraziūnas sakė, jog smagu matyti ir nuolat savo jėgas kasmetiniame konkurse pasitikrinančius kolegas, ir naujus, neseniai prisiekusius pareigūnus. Jis skatino didžiuotis savo pasiekimais, o pirmųjų vietų nugalėtojams linkėjo nenustoti tobulėti ir puikiai atstovauti Panevėžio apskričiai šalies konkurse.

 

Rasa Černauskaitė

Panevėžio apskrities VPK Komunikacijos grupės vyresnioji specialistė