Kupiškio rajono merui – padėkos už Valstybės dienos ir festivalio „Stichijos” renginius

Delegacijos ir atstovai Kupiškio rajono merui Dainiui Bardauskui siunčia padėkas už priėmimą Valstybės (Lietuvos karaliaus Mindaugo karūnavimo) dienos ir festivalio „Stichijos” renginiuose.

 

Japonijos ambasadoriaus Lietuvai padėka

Japonijos ambasadoriaus Lietuvoje Toyoei Shigeeda padėkoje išsakomas šio aukšto svečio ir jo žmonos susižavėjimas festivaliu, reiškiamas pasiryžimas dėti visas pastangas, kad toliau stiprėtų Kupiškio ir Japonijos santykiai, daugėtų Japonų turistų Kupiškio krašte.

Postavų rajono vykdomojo komiteto pirmininko padėka

Oficialios Potavų delegacijos vardu padėką už svetingą ir nuoširdų priėmimą Valstybės (Lietuvos karaliaus Mindaugo karūnavimo) dienos bei festivalio „Stichijos” renginiuose Kupiškio rajono merui D. Bardauskui pareiškė Baltarusijos Postavų rajono vykdomojo komiteto pirmininkas Sergejus Vasiljevičius Čepikas.

„Mūsų delegacijos atstovai labai šiltai atsiliepė apie miesto šventę ir festivalio renginius. Pasiruošimas šventei, parodos, meistrų ir tautodailininkų patirties perteikimas, profesionalių atlikėjų ir kūrybinių kolektyvų pasirodymai buvo aukšto organizacinio ir kūrybinio lygio. Tikiu, kad tokie susitikimai stiprina draugiškus dviejų rajonų bei baltarusių ir lietuvių tautų santykius ir plečia Baltarusijos Vitebsko apskrities Poltavų beir Lietuvos Respublikos Kupiškio rajonų tarptautinį bendradarbiavimą pagal dvišalę partnerystės sutartį”, – Kupiškio rajono merui D. Bardauskui atsiųstoje padėkoje rašo Postavų rajono vykdomojo komiteto pirmininkas S. V. Čepikas, čia pat išreikšdamas viltį, jog šis glaudus bendradarbiavimas tęsis ir ateityje.

Parengė temainfo.lt

Kupiškio kultūros centro nuotr.

Užsk. nr. A18-31