Kupiškio rajono ligoninei vadovaus rokiškėnas chirurgas Antanas Zadorožnas?


Pagaliau įvyko konkursas

Šiandien, spalio 16 d., įvyko konkursas VšĮ Kupiškio ligoninė direktoriaus vietai užimti. Dokumentų teikimas baigėsi rugsėjo 17 d., o Savivaldybei vis nepavyko surengti konkurso. Susisiekti su konkurso komisijos pirmininke, administracijos direktoriaus pavaduotoja Ingrida Bernatavičiene neįmanoma: tai ji – kursuose, tai šiaip kažkodėl nedirba. Be jos administracijos direktorius nieko apie konkursą nežino, primygtinai siūlo skambinti pavaduotojai I. Bernatavičienei…
Ne veltui Lietuvos laisvosios rinkos instituto specialistai Kupiškio rajono savivaldybę priskiria prie tų, kurios – užburtame rate.


Kas laimėjo konkursą?

Kodėl daugiau nei mėnesį nebuvo organizuojamas konkursas? Tikėtasi, kad į darbą grįš nuo pareigų nušalintas meras Danius Bardauskas? Kodėl, kaip buvo planuota, konkursas neįvyko spalio 14-ąją? I. Bernatavičienės nebuvo darbe? Jei daugiau nei mėnesio reikia vienintelio kandidato konkursui surengti, kodėl dar šiandien nesakoma jo pavardės? Sakytum, Kupiškio ligoninė garsėja chirurgijos, traumatologijos, akušerijos skyriais ar bent žmoniškų lovų slaugos palatomis, ir paslaugų išlepinti ligoniai A. Zadorožno pergalę apskųs teismui.
Kaip sakė M. Mališauskas, konkursas tikrai įvyko. Bet ar tikrai laimėjo A. Zadorožnas, jis nežino.


A. Zadorožną – nors ir koja primink

Prieš keletą savaičių skambinome Rokiškio ligoninės Chirurgijos profilio skyriaus vedėjui A. Zadorožnui ir teiravomės, ar tiesa, kad jis ir yra tas vienintelis kandidatas į Kupiškio ligoninės direktoriaus vietą. Chirurgas niekaip nenorėjo to patvirtinti, kažkodėl vis dėlto pažadėjęs kalbėti po konkurso.
Kaip temainfo.lt sakė Rokiškio rajono ligoninės direktorė Ramunė Markevičienė, A. Zadorožnas šiandien prašėsi išleidžiamas iš darbo, sakė važiuojąs dalyvauti konkurse, tik nesakė, kokiame. Iš kalbų kolegos žino, kad kažkokio rajono ligoninei jis žada vadovauti.
– Ar gaila netekti chirurgo? – teiravomės direktorės R. Markevičienės.
– Nepaprastai. Sakėme, koja primynę laikysime, neišleisime. Bet jis visam mūsų nepalieka. Bent jau taip sakė… Rokiškio rajono ligoninėje jis turės budėjimų, – pasakojo direktorė.


Rita Briedienė