Kupiškio Povilo Matulionio progimnazija kūrė laiko juostą, darė Laivės vėjo malūnėlius

7b klasės seniūnas Emilis Jankauskas kartu su aktyviausiomis TUC narėmis prie Laisvės juostos


Kupiškio Povilo Matulionio progimnazijos Tolerancijos ugdymo centro aktyviausi mokiniai įsijungė į Kupiškio kultūros centro pilietinę iniciatyvą „30 laisvės pavasarių“, skirtą Lietuvos nepriklausomybės 30-mečiui paminėti.

Laiko juosta
Mokiniai rinko medžiagą apie svarbiausius nepriklausomos Lietuvos mokslo, kultūros, sporto, politikos įvykius ir žmones, garsinusius Lietuvos vardą pasaulyje. Mokinių parengtoje laiko juostoje minimi olimpinis ir pasaulio čempionas Virgilijus Alekna, 1990-ųjų Nepriklausomybės signataras Leonas Apšega, operos solistė Asmik Grigorian ir kiti. Šį kūrybinį darbą atliko Austėja Liubertaitė, Brigita Aleliūnaitė, Tautvilė Tamošiūnaitė, Austėja Virbickaitė.

Laisvės vėjo malūnėliai
Pasitikdami Kovo 11-ąją, Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dieną, 7b klasės mokiniai aktyviai įsijungė į respublikinę pilietinę iniciatyvą „Laisvės vėjo malūnėliai“. Kiekvienas mokinys ne tik prisidėjo prie progimnazijos projekto, bet ir darė vėliavos spalvų malūnėlius, kuriais papuošė 3-o aukšto koridorių, sukurdami Laisvės juostą. Ši juosta buvo papildyta TUC parengtu darbu „30 laisvės pavasarių“.


Jolanta Latvienė, Nijolė Puzelienė
Tolerancijos ugdymo centro koordinatorės

Povilo Matulionio progimnazijos nuotraukos