Kupiškio pareigūnei – apdovanojimas už savižudybių prevencijos darbus

 

Kupiškyje vyko seminaras-diskusija „Savižudybių galime išvengti“. Į jį susirinko psichologai, politikai, mokslinės bendruomenės nariai, profesoriai, policijos atstovai, bendruomenių, medicinos atstovai, savanoriai, aktorė Jurgita Jurkutė, svečiai iš Kaišiadorių, Kelmės, Rietavo ir Varėnos.

Renginyje dalyvavo ir Panevėžio apskrities VPK Kupiškio rajono policijos komisariato viršininkas Gintautas Misiūnas ir bendruomenės pareigūnė Gintarė Šližytė. Keturių renginyje buvusių savivaldybių merai pasirašė bendradarbiavimo memorandumą su tarptautiniu Rotary klubu dėl projekto „Savižudybių prevencijos modelio ir jo diegimo penkiose Lietuvos savivaldybėse“ įgyvendinimo.

Į renginį atvyko ir Prezidentūros atstovai. Jie seminaro dalyviams perdavė Prezidentės sveikinimą. Buvo pabrėžta, kad savižudybių prevencija yra svarbi Prezidentės inicijuotos akcijos „Už saugią Lietuvą“ dalis. Už gerosios praktikos pavyzdžius savižudybių prevencijos klausimais buvo apdovanoti Prezidentės inicijuotos akcijos „Už saugią Lietuvą“ ženkliukais Savižudybių prevencijos įgyvendinimo grupės nariai Kupiškio savižudybių prevencijos grupės koordinatorė Valija Šap, psichologė Aurelija Kukenienė, ekspertai Danutė Gailienė, Vladas Lašas, Aurelijus Veryga, Nida Žemaitienė, Marius Strička, Arūnas Germanavičius, Panevėžio apskries vyriausiojo policijos komisariato Kupiškio rajono policijos komisariato Viešosios policijos skyriaus Prevencijos poskyrio vyresnioji specialistė G. Šližytė ir kiti.

 

Karolina Miganovičienė

Panevėžio apskrities VPK Komunikacijos grupės vyresnioji specialistė