Kupiškio „Pagardų” tinklininkai – vis dar pirmi po Baltijos lygos trečio etapo

  

Sausio 20 d. Šiauliuose vyko paplūdimio tinklinio 2017–2018 metų veteranų Baltijos lygos varžybų trečias etapas. Pirmasis vyko Kaune spalio 21 d., antrasis – Latvijos sostinėje Rygoje lapkričio 25 d.

Į Šiaulių etapą susirinko 20 Lietuvos, Latvijos ir Kaliningrado srities komandų. Varžybos prasidėjo anksti ryte, ir etapo nugalėtojai buvo išaiškinti tik po 18 val.

Vyrų grupėje 40+ po pralaimėtų pusfinalių – dėl trečios vietos – susitiko „Šiauliai-1“ komandos nariai Haris Šarkauskas ir Mindaugas Andrušaitis bei Vilniaus komandos „Launetra“ – Petras Junevičius ir Martynas Limpickas. Vilniečiai nugalėjo šeimininkų komandą ir iškovojo trečią vietą.

Finale „Vilnius“ komanda – Marius Linartas ir Mindaugas Skarulskis – susitiko su „Marijampolė-1“ tinklininkais Žydrūnu Brazaičiu ir Rimu Ražiūnu. Priminsiu: „Vilniaus” komanda laimėjo pirmą etapą ir trečiame etape jiems nebuvo lygių. Finale, kaip ir pogrupio bei atrankinėse varžybose, jie nugalėjo priešininkus setais 2-0 ir tapo Šiaulių etapo nugalėtojais. Šios dvi komandos po trijų etapų ir bendroje įskaitoje pirmauja: „Marijampolė-1“ turi susikrovusi 102 taškus, o „Vilnius“ – 100 taškų ir užima antrą vietą.

Vyrų grupės 50+ kovoje dėl trečios vietos susitiko Kauno komandos „Perkūnas“ tinklininkai Tomas Kurklietis ir Gediminas Rožinskas bei Latvijos komandos „Rona“ nariai Valdis Aunitis ir Rimants Rikšas. Kauno tinklininkai po įtemtos kovos setais 2-1 nugalėjo „braliukus” ir iškovojo trečią vietą. Finale susitiko Kupiškio „Pagardų“ komandos nariai kupiškėnas Valdas Šabrinskas ir kaunietis Gintautas Martišius bei Kauno „Kaunas-112“ komandos tinklininkai Vytautas Liutkevičius ir Gintautas Dabašinskas. „Pagardų” komandos tinklininkai kauniečius nugalėjo setais 2-0 ir tapo Šiaulių etapo nugalėtojais.

Po trijų etapų „Pagardų” komanda, surinkusi 134 taškus, užima pirmą vietą; „Kaunas-112“ (118 taškų) – antrą.

Lieka du etapai, po kurių ir išaiškės pirmo Baltijos lygos veteranų čempionato prizininkai. Ketvirtas etapas vyks Rygoje vasario 25 d., o penktas – finalinis – etapas planuojamas Vilniuje balandžio 14 d.

 

Sporto klubo „Pagardais“ inf. ir nuotraukos