Kupiškio mokykloms išdalinti planšetiniai kompiuteriai

Šiandien, balandžio 10 d., Kupiškio rajono savivaldybės Kultūros, švietimo ir sporto skyrius dalina planšetinius kompiuterius, skirtus nuotoliniam mokymui vaikams, gyvenantiems socialiai jautriose šeimose. Kaip temainfo.lt sakė skyriaus vedėja Jurgita Trifeldienė, rajono moksleiviams jų parvežta 200.

Vakar iš Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos Kupiškio rajono savivaldybė parsivežė 200 planšetinių kompiuterių. Iš Vilniaus juos pargabeno Kupiškio Povilo Matulionio progimnazijos direktorius Rimvydas Latvys.

– Savivaldybės vairuotojai labai užimti, todėl ir paprašėme progimnazijos atlikti šią užduotį. Be to, progimnazija turi patogų transportą, – sakė švietimo, mokslo ir sporto skyriaus vyriausioji specialistė Valda Tylienė, kartu su direktoriumi R. Latviu dalinusi mokyklų vadovams planšetes.

Simboliška, direktorius R. Latvys – rajono informacinių technologijų mokytojų metodinio būrelio pirmininkas.
.

P. Matulionio progimnazija gavo 89 planšetinius kompiuterius.

Pasibaigus karantinui mokiniai mokykloms grąžins planšetes, ir jos liks mokyklų nuosavybe.

Pirma atsiimti planšetinių kompiuterių atvyko Skapiškio pagrindinės mokyklos direktorė Birutė Zaborskienė.

Kaip teigia www.smm.lt, iki šiol įsigyta 33 tūkst. planšetinių ir 1 365 nešiojamų kompiuterių. Planšetinių kompiuterių kaina – nuo 143 iki 188 Eur. Juos perka Nacionalinė švietimo agentūra, įpareigota Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos. Kompiuterinė įranga perkama iš „Telia“. Iš čia pat pirkta ir neriboto mobilaus interneto paslauga dviem mėnesiams – vienam kompiuteriui tai kainuos 1,21 Eur už mėnesį.


temainfo.lt inf. ir nuotraukos