Kupiškio merginos apvogė alaus barą

Liepos 24-osios naktį Kupiškio Maironio gatvės gyventojus pažadino didžiulis triukšmas.

– Buvo antra valanda nakties: kažkas laužėsi į mūsų gatvės pradžioje esančią aludę. Trankėsi su tokiu įniršiu, jog bijojau net šviesą jungti: mažučiu prožektoriuku pasišviečiau, susiradau telefoną ir pranešiau policijai, – temainfo.lt pasakojo kupiškėnas.

Laukujų plastikinių durų stiklą vagys daužė akmeniu (vėliau, kaip daiktinį įrodymą, jį išsivežė policininkai). Dvigubo profilio langas ištrupėjo, pakraščiuose liko kelios šukės – pro jį vagys galėjo įlįsti be vargo.

Nesustabdė įsibrovėlių ir antros plastikinės durys: išdaužus ir šių langą patekta į baro salę…

Į įvykio vietą atvykus pareigūnams viskas buvo nurimę. Kaip teigiama Panevėžio apskrities VPK pranešime, tamsoje policininkai pastebėjo jauną merginą: nepilnametė ėjo viena, paskui stabtelėjo ir ėmė kažko lūkuriuoti.

Policininkai artėjo prie baro, juos pastebėjusios į šalis metėsi keturios merginos. Pareigūnai operatyviai pasiskirstė, kuris kurią vejasi.

– Grįžtu ryte namo, varteliai iškruvinti… Gal durų šukėmis kuri nors susipjaustė rankas? Kol čia ką atkabino, ir sukruvino, – pasakojo moteris, spėjanti, jog viena vagišė bėgo ir per jos kiemą.

Fiziškai stipresni ir greitesni pareigūnai sugavo visas merginas, joms nespėjus atsikratyti vagystės įkalčių. Jos buvo prisidėjusios alkoholinių ir nealkoholinių gėrimų, maisto. Barą apiplėšė 21m. Kupiškio rajono gyventoja ir trys nepilnametės – dvi 15-metės ir 14-metė.

Net sulaikytos merginos nenusiramino – viena iš jų, jau pasodinta į tarnybinį policijos automobilį, išdaužė galinių durelių lango stiklą.

Visos buvo pristatytos į Kupiškio rajono policijos komisariatą ir jų atžvilgiu pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 187 str. 2 d. („Vagystė“), kuri numato baudą arba areštą, arba laisvės apribojimą, arba laisvės atėmimą iki šešerių metų.

– Jos gal kokios narkotizuotos, girdėjom ir „Norfą” jos norėjo apiplėšti, bet išsigando vaizdo kameros. O čia gi nieko nėra. Nuošalu, – temainfo.lt pasakojo vyriškis, išėjęs prie baro parūkyti.

 

Adelija Varnaitė

Autorės nuotraukos 

Parengta pagal Panevėžio apskrities VPK inform.