Kupiškio meras atostogauja: skelbiama sena jo darbotvarkė

Anykščiai

Liepos 4 d. Anykščių rajono meras Kęstutis Tubis susitiko su Lietuvos automobilių kelių direkcijos prie Susisiekimo ministerijos atstovais dėl A.Vienuolio gatvės projekto vykdymo; 11 val. dalyvavo susitikime su Informatikos ir ryšių technologijų centro atstovais, 13 val. – Ekstremalių situacijų komisijos posėdyje, 14. val. – susitikime su Anykščių regioninio parko direktoriumi.

5 d. 10 val. Panevėžio miesto savivaldybėje meras susitiks su Panevėžio miesto ir Panevėžio rajono merais dėl VšĮ „Aukštaitijos siaurasis geležinkelis“.

6 d. rajono vadovas dalyvaus Valstybės (Lietuvos karaliaus Mindaugo karūnavimo) dienai skirtuose renginiuose.

7 d. – D. Varnaitės vizitas Anykščiuose; 17 val. dalyvaus profesorės Onos Voverienės knygos ,,Dalia Grybauskaitė – tautos Prezidentė“ pristatyme.

8 d. 9.30 val. meras K.Tubis susitiks su Panevėžio kurčiųjų ir neprigirdinčiųjų pagrindinės mokyklos lietuvių gestų kalbos mokytoju, Panevėžio kurčiųjų kultūros centro prezidentu V.Glušoku; 10 val. dalyvaus susitikime su Šakių rajono savivaldybės delegacija.

 

Rokiškis

Liepos 4 d. Rokiškio rajono meras Antanas Vagonis dalyvavo pasitarime   su Rokiškio rajono savivaldybės administracijos  skyrių vedėjais, vyko į Vilnių, į Kūno Kultūros ir sporto departamentas prie Lietuvos Respublikos vyriausybės.

5 d. veikla nenurodoma.

6 d. nuo 10 iki  20 val. dalyvaus  renginiuose, skirtuose, kaip skelbiama, „liepos 6 – Mindaugo karūnavimo šventei”

7 d. 13.00 – 15 val. – gyventojų priėmimo laikas.

8 d.17 val. – išleistuvių šventė Obelių gimnazijoje.

9 d. 17.30 val. – išleistuvių šventė Juodupės gimnazijoje

 

Kupiškis

Kupiškėnai tebeskelbia praėjusios savaitės mero darbotvarkę: Kupiškio rajono meras Dainius Bardauskas atostogauja.