Kupiškio lengvaatlečiai – varžybų „Aukštaitijos taurė-2016“ trečio etapo prizininkai

Gegužės 19 d. Utenoje vyko lengvosios atletikos varžybų „Aukštaitijos taurė-2016“ trečias etapas.

Pirmą kartą varžybose jėgas išbandė Kupiškio rajono kūno kultūros ir sporto centro auklėtiniai Miglius Paunksnis, Raselė Kepalaitė, Aušrinė Kuliešiūtė. Šios varžybos vaikams yra startas tobulėjimui, norui varžytis.

Pirmuosius du etapus mūsų auklėtinis Dominykas Murnikovas bėgo 60 m barjerinį bėgimą, o trečiame etape pirmą kartą jėgas išbandė jau bėgdamas 110 m barjerinį bėgimą. Dominykas sėkmingai pasirodė šuolio į tolį rungtyje – iškovota ketvirta vieta (4 m 91 cm), trečios vietos nugalėtojui pralaimėjęs tik 1 cm.

Lengvaatletis Alanas Šablickas pirmą kartą dalyvavo 100 m bėgimo rungtyje ir jaunučių grupėje (2001-2002 m. gim.) pakliuvo į pagrindinį finalinį aštuntuką – iškovota šešta vieta (12.58 sek.). Alano rezultatas teikia didelių vilčių naujam sportiniam sezonui.

Sėkmingai 500 m nuotolį įveikė Austėja Mikalauskaitė ir iškovojo sidabro medalį. Šį kartą pirmos ir antros vietos nugalėtojas išaiškino tik foto finišas. Austėja pasiekė savo asmeninį rezultatą (1.26,48 sek.). Foto finišas parodė, kad ji užėmė antrą vietą, o sportininkė iš Utenos – pirmą (1.26,47 sek.). Savo asmeninį rezultatą Austėja pasiekė ir bėgdama 200 m (29,44 sek.). Iškovotas bronzos medalis.

Žanas Zabulis 800 m bėgime iškovojo ketvirtą vietą (2.30,12 min.).

Mūsų auklėtinė Ema Bružaitė 600 m bėgime tapo absoliučia nugalėtoja – iškovotas aukso medalis.

Birželio 7 d. Biržuose vyks paskutinis – ketvirtas –„Aukštaitijos taurė-2016“ etapas.

Ir šiose varžybose mūsų lengvaatlečiai pasiryžę siekti pergalių ir garsinti Kupiškio vardą.

 

Sonata Balienė

Kupiškio KKSC direktoriaus pavaduotoja ugdymui