Kupiškio lengvaatlečiai – pirmame šešetuke

 

Lapkričio 25 d. Šiaulių uždarame manieže vyko rajonų grupės Lietuvos lengvosios atletikos vaikų taurės varžybos. Jose dalyvavo ir pajėgiausi Kupiškio rajono lengvaatlečiai.

Varžybas pradėjo Kupiškio rajono Kūno kultūros ir sporto centro (KKSC) lengvaatletis Miglius Paunksnis, bėgęs 60 m barjerinį bėgimą. Lengvaatletis iškovojo aukštą penktą vietą.

Tokią pat vietą 600 m bėgimo nuotolyje tarp 27 bėgikių iškovojo Austėja Mikalauskaitė, pasiekusi ir asmeninį rezultatą (1.55,54 min). Vyko net keturi šio nuotolio bėgimai. Savo bėgime Austėja varžoves paliko net 150 m, ir švieslentė rodė geriausią mergaitės rezultatą. Tačiau šalia nesant varžovės Austėjai dėl geresnio laiko teko kovoti pačiai su savimi, o tai ir lėmė prastesnį rezultatą. Taip būna, kai bėgama ne pajėgiausių grupėje.

Lietuvos lengvosios atletikos čempionate apdovanojami šeši pirmi sportininkai. Pirmame dešimtuke 1000 m bėgime buvo ir Gerda Kirkytė, iškovojusi aštuntą vietą (3.44,28 min). Iš viso šiame bėgime dalyvavo net 47 bėgikės.

 

Sonata Balienė

Kupiškio rajono KKSC direktoriaus pavaduotoja ugdymui