Kupiškio Kupos pradinėje mokykloje lankėsi Amsis

Panevėžio apskrities VPK Kupiškio policijos komisariato bendruomenės pareigūnė Viktorija Aelita Budrienė kartu su policijos bičiuliu Amsiu lankėsi Kupiškio Kupos pradinėje mokykloje.

Susitikime dalyvavo laikinai mokyklos direktoriaus funkcijas atliekanti Gražina Gladutienė, socialinė pedagogė Daiva Kurulienė, 50 pirmų klasių ir 16 pradinio ugdymo grupės mokinių bei jų mokytojos.

Su vaikais kalbėta saugaus eismo tema. Pareigūnė priminė ir saugaus elgesio taisykles gatvėje, paaiškino, kaip reikia elgtis kelyje, važiuojant dviračiu, automobiliu, aptarė atsargumą ir budrumą užkalbinus nepažįstamam žmogui, paskambinus telefoniniams sukčiams.

Vaikai noriai dalijosi žiniomis ir gyrėsi, kad pavyzdingai laikosi taisyklių, tikino, kad važiuodami dviračiu dėvi ryškiaspalvę liemenę su šviesą atspindinčiais elementais, užsidėję ir užsisegę dviratininko šalmą, kad saugiai keliauja į mokyklą.

Pareigūnė organizavo siužetinį žaidimą: vaikai praktiškai turėjo pritaikyti įgytas žinias apie saugų eismą. Kartu su policijos bičiuliu Amsiu jie mokėsi teisingai pereiti pėsčiųjų perėją.

Tobulinami įgūdžius Kupos pradinės mokyklos vaikai ne tik priėmė svarbią informaciją, bet ir nuotaikingai praleido laiką. Išlydėdami Amsį ir pareigūnę mokinai kvietė juos vėl atvykti į svečius.

 

Karolina Miganovičienė

Panevėžio apskrities VPK Komunikacijos grupės vyresnioji specialistė