Kupiškio kūno kultūros mokytojai – pilnateisiai asociacijos nariai

Rasa Subatė, Norberta Savickienė, Laimutė Šližauskienė ir Diana Balužytė

Spalio 6 d. Lietuvos kūno kultūros mokytojus svetingai priėmė Prienų sporto ir pramogų arena, Prienų kūno kultūros mokytojų asociacija bei jos vadovas Olegas Batutis. Čia vyko Lietuvos kūno kultūros mokytojų asociacijos (LKKMA) Vytauto Deksnio taurės turnyras. Šis turnyras organizuojamas LKKMA įkūrėjo ir ilgamečio prezidento, žymaus sportininko, pedagogo, aktyvaus sporto bendruomenės nario, šviesaus atminimo V. Deksnio garbei.

Pernai svečių teisėmis tokiame turnyre dalyvavę Kupiškio kūno kultūros mokytojai patys susibūrė į asociaciją ir šiemet dalyvavo pilnateisiais nariais.

Prienuose Kupiškio kūno kultūros mokytojų asociacijai atstovavo Norberta Savickienė, Oksana Morkvėnienė, Rasa Subatė, Diana Balužytė, Evelina Blaževičiūtė ir Laimutė Šližauskienė. Kūno kultūros mokytojams tai – puiki galimybė pabendrauti su kolegomis, išgirsti naujausias žinias iš sporto srities, apie planuojamus su jų darbu susijusius įstatymų pakeitimus. Šio seminaro metu apžvelgiamos ir naujos sportinės veiklos, kurias vėliau galima pritaikyti mokyklose paįvairinant kūno kultūros pamokas. Buvo išbandyti „Donut Hockey“ ir „Street Racket“ žaidimai, taiklumo ir koordinacijos turnyro dalyviams prireikė „Bassalo“ taiklumo ir žiedų mėtymo varžybose.

Iš šių varžybų kupiškėnės grįžo ne tuščiomis. Žiedų mėtymo varžybose R. Subatė pelnė pirmą, o N. Savickienė – antrą vietas. „Street Racket“ varžybose įveikusios Panevėžio, Raseinių, Vilniaus ir Šiaulių komandas pirmą vietą iškovojo D. Balužytė ir L. Šližauskienė.

Iš V. Deksnio turnyro Kupiškio kūno kultūros mokytojų asociacija parsivežė džiugią nuotaiką ir įpareigojimą: 2019-ųjų spalio pirmą šeštadienį V. Deksnio turnyras vyks Kupiškyje. Viliamės, kad svečiams Kupiškyje patiks.

 

 

 

 

Laimutė Šližauskienė

Kupiškio kūno kultūros mokytojų asociacijos pirmininkė

 

KKKMA archyvo nuotraukos