Kupiškio kultūros centras jau dėlioja Joninių programą

 

„Aisva”– folkloras ir modernas!

aisva160606a

Folkloras gyvas tol, kol gyvuoja bendruomenė, kol yra kam papasakoti ir yra kam išklausyti.

Modernaus folkloro grupė „Aisva” susibūrė 2007 m. Jonavoje. Grupė atlieka originalias ir pačių aranžuotas lietuvių liaudies dainas, jos derinamos su įvairių stilių muzika. Repertuare yra ir autorinių kūrinių, kurių tekstai ir melodija priartinti prie liaudies dainos.

Grupė koncertuoja miestų šventėse, Lietuvos bei užsienio festivaliuose, televizijos laidose, dalyvauja konkursuose. Grupės dainos transliuojamos per radijo stotis.

 

 

„VIG Roses” merginų duetas

vig

VIG Roses merginų duetas turi sukaupęs didesnę nei 10 metų sceninę patirtį, savo programas visuomet atlieka gyvai, žavi publiką ne tik vokaliniais sugebėjimais, bet ir nuoširdžiu bendravimu. Per savo muzikinę karjerą merginos spėjo sudalyvauti ne viename konkurse, ir tapti laureatėmis, ne vienerius metus yra dalyvavusios Eurovizijos atrankose ir užėmusios aukštas vietas; patirties sėmėsi televizijos projektuose „Dvi žvaigždės“, „X Faktorius“.

Akvilė bei Giedrė aktyviai koncertuoja su merginų grupe „4 Roses”, duetu bei su gyva grupe. Kaip teigia pačios atlikėjos, muzika bei dainavimas yra jų gyvenimo būdas ir didžiausia aistra, o matydamos laimingus žmonių veidus užmiršta nuovargį. Tai leidžia patikėti, kad pasirinktas teisingas gyvenimo kelias.

 

 

Manto ir Martynos duetas

1GERAS

Naujai susibūręs duetas „Mantas ir Martyna” stebina klausytojus savo programos unikalumu; jis pritraukia įvairaus stiliaus muzikos mėgėjus. Duetas dar yra labai jaunas, tačiau veržlus, žengiantis pirmuosius žingsnius į didžiąją sceną. Tiesa, atskirai Mantas ir Martyna turi prikaupę didžiulį koncertinės veiklos bagažą. Martyna, išsiskirianti itin sodriu balsu, – Dainų dainelės laureatė, įvairių projektų dalyvė, dainavusi su didžiais scenos grandais, merginų grupėje, dalyvavusi Chorų karuose. Mantas – jaunas gitaristas, dar tik ieškantis savęs muzikos platybėse, tačiau jau galintis pasigirti meistrišku atlikimu. Duetas atliks mėgstamų atlikėjų –Joss Stone „ Landlor“ , Demi Lovato „Stone cold“, Bill Witherso „Ain’t No Sunshine” – balades. Duetas nepaliks abejingų roko mėgėjų, išgirsiančių iki skausmo žinomų Bon Jovio „Livin’ On A Prayer“ ar Deep Purple „ Smoke on the Water“. Nebus pamiršti ir lietuviškos muzikos gerbėjai. Mantas ir Martyna klausytojams nori perteikti muzikinę žinutę ir pasiekti klausytojų širdis.

 

Karolina Vaižmužytė

Kupiškio KC informacijos ir sklaidos skyriaus vedėja-kultūrinės veiklos vadybininkė

ajs160606