Kupiškio komanda „Pagardai“ – paplūdimio tinklinio Baltijos lygos čempionai

Baigėsi 2017–2018 metų vyrų veteranų paplūdimio tinklinio čempionatas „Veteran Baltic Beach Volleyball League”.

Balandžio 14 d. Vilniaus „Smėlio arenos“ aikštyne vyko paskutinis, t. y. penktas, etapas. Pirmieji keturi vyko Kaune, Rygoje (du etapai) ir Šiauliuose; juose varžėsi ir etapų taškus amžiaus grupėse 40 + ir 50 + rinko Lietuvos, Latvijos, Kaliningrado srities ir Baltarusijos paplūdimio tinklinio veteranų komandos. Viso čempionate dalyvavo 60 paplūdimio tinklininkų.

Amžiaus grupėje 50 + rungėsi ir Kupiškio rajono sporto klubo „Pagardų“ komandos tinklininkai kupiškėnas Valdas Šabrinskas ir kaunietis Gintautas Martišius, jau nuo pirmų etapų užtikrintai pirmavę čempionate. Pasivyti Valdo ir Ginto komandą paskutiniame etape galimybę dar turėjo trys Latvijos ir trys Lietuvos komandos, bet ir šįkart „Pagardai“ sužaidė užtikrintai – laimėjo visus susitikimus.

Pusfinalyje nugalėję Kauno komandą „Perkūnas“ setais 2-1, o finale rezultatu 2-1 – Baltarusijos komandą „Baltarussia“, V. Šabrinskas ir G. Martišius tapo penkto etapo nugalėtojais – susižertos visos 2017–2018 m. čempionato „Veteran Baltic Beach Volleyball League prizinės vietos.

„Pagardų“ komandos V. Šabrinsko ir G. Martišiaus duetas pirmą vietą pelnė surinkęs 184 taškus.

Antrą vietą užėmė Kauno „Perkūno“ komandos nariai Gediminas Rožinskas ir Tomas Kurklietis, surinkę 156 taškus. Čempionato bronzos medaliais pasidabino komandos „Kaunas-112“ (118 tšk.) tinklininkai Vytautas Liutkevičius ir Gintas Dabašinskas.

Už prizininkų pakylos liko stipriausios Latvijos komandos „2D“ (110), „Rona“ ( 106) ir „Inolds- Igor“ (100 ).

Kiti veteranų startai – vasaros pradžioje. Birželio 3 d. Rokiškyje planuojamas Lietuvos paplūdimio tinklinio čempionato pirmas etapas.