Kupiškio KKSC renka geriausiuosius

Kupiškio rajono Kūno kultūros ir sporto centras (KKSC) paskelbė rinkimus, kurie padės

išaiškinti 2014-ųjų penkis geriausius rajono, penkis geriausius KKSC sportininkus, geriausią metų trenerį ir geriausią klubą.

Kaip temainfo.lt sakė Kupiškio KKSC direktorė Laimutė Šližauskienė, rinkimuose gali dalyvauti Kupiškio rajone įregistruotų sporto klubų, KKSC  ir pavieniai sportininkai.

Kandidatų  pavardes iki gruodžio 31 d. siūloma teikti el. paštu kupiskiosportocentras@gmail.com arba siųsti adresu Lauko g. 5A LT 40 108, Kupiškis.

Sausio 1 d. KKSC svetainėje www.kupiskiokksc.lt bus skelbiamos visų kandidatų pavardės; už kandidatus bus galima balsuoti iki sausio 31 d.

Vasario mėnesį Kupiškio KKSC rengia padėkos vakarą, jame ir bus apdovanoti geriausieji.

– Nebelabai kas ir prisimena, jog kažkada būdavo organizuojami tokie rinkimai. Kodėl sumanėte juos atgaivinti? – klausėme direktorės.

– Norime, kad kupiškėnai labiau domėtųsi sportu, prisimintų geriausiuosius, juos rinktų, už juos balsuotų. Kiek pavyko surasti informacijos, geriausių rajono sportininkų penketukai ar dešimtukai su pertraukomis buvo renkami nuo 1964 iki 1985 metų. Nusprendėme tęsti šią geriausių sportininkų, trenerių ir klubų rinkimo tradiciją, kartu padėkoti sportininkams, treneriams už išlietą prakaitą ir mūsų rajono garsinimą, – sakė ji.

Apie tikslesnę Padėkos vakaro datą skelbsime atskirai.

temainfo.lt