Kupiškio K. Šimonio gatvės rekontrukcija – parko įveiklinimo dalis

Rekonstruojama Kupiškio Kazio Šimonio gatvės atkarpa nuo Prano Mažylio gatvės „Maximos XX ” link.

Kaip temainfo.lt sakė Kupiškio rajono savivaldybės administracijos direktorius Marius Mališauskas, rekonstruojama 418 m ilgio atkarpa.

– Numatomas važiuojamosios dalies plotis – 7 m. Taip pat bus tvarkomi lietaus nuotekų tinklai, įrengtas gatvės bei pėsčiųjų tako apšvietimas.

Rekonstrukcijos darbams lėšos skiriamos iš Kelių priežiūros ir plėtros programos. Lėšas skirsto Lietuvos automobilių kelių direkcija prie Susisiekimo ministerijos. Gatvės rekonstrukcijos darbų vertė – 310 tūkst. eurų. Darbus vykdo UAB „Fegda”, – sakė M. Mališauskas.

Kaip teigė Savivaldybės administracijos direktorius, gatvės dalies darbai nėra susiję su baseino statyba – tai yra atskiras projektas. Tačiau projekto metu bus sutvarkomos įvažos į sklypus, numatomos automobilių stovėjimo vietos.

Kupiškio rajono meras Dainius Bardauskas kai kurių kupiškėnų emocijas dėl rekonstruojamos K. Šimonio gatvės dalies iškirstų medžių vertina rimtai: nufilmuoti nupjauti medžiai, o filmuotoje medžiagoje matyti, kad medžiai nėra sveiki.

– Šis projektas nėra baseino statybos dalis, bet vykdome viso parko įveiklinimą: šioje vietoje atsiras daug naujų dalykų, ir nebe laikas bus demonstruoti emocijas dėl to, kad gatvė neasfaltuota. Be to, ši jos dalis bus apšviesta: juk nestatysi žibinto po medžiu. Negali medžiai likti ir važiuojamoje kelio dalyje, – sakė rajono meras.

Pėsčiųjų tako rekonstrukcijos projektas jau yra parengtas.

Takas kirs P. Mažylio gatvę ir bus pratęstas K. Šimonio gatve iki Antano Purėno gatvės.

Parke planuojama pasodinti naujų medžių.

 

temainfo.lt

Emilijos Briedytės nuotraukos