Kupiškio jaunuosius policijos rėmėjus sužavėjo saugaus eismo klasė

Prasidėjus žiemos atostogoms Kupiškio jaunieji policijos rėmėjai susiruošė aplankyti Panevėžio apskrities VPK Kelių policijos biure įrengtą modernią saugaus eismo klasę. Čia sudarytos sąlygos įgyti žinių apie saugų eismą, pagarbą žmogaus gyvybei, eismo dalyviams, ugdoma atsakomybė už savo elgesį kelyje.

Aktyvus jaunimas kartu su Panevėžio apskrities VPK Kupiškio rajono policijos komisariato bendruomenės pareigūnėmis Gintare Šližyte ir Viktorija Aelita Budriene bei Rokiškio rajono savivaldybės Visuomenės sveikatos biuro Visuomenės sveikatos stebėsenos specialiste Dovile Šukyte dalyvavo saugaus eismo pamokoje.

Jauniesiems policijos rėmėjams buvo parodytas filmukas apie saugų eismą, primintos pagrindinės eismo dalyvių teisės ir pareigos, atsakomybė, taikoma už pareigų nevykdymą ir padarytus teisės pažeidimus.

Po saugaus eismo pamokos jaunieji žiūrovai teigė, kad parodyta vaizdinė medžiaga padarė įspūdį ir privertė susimąstyti apie savo ir kitų saugumą eismo metu.

Aktyvių šio projekto partnerių Kupiškio sporto klubo „Reljefas“ bei Kupiškio rajono kūno kultūros ir sporto centro atstovų dalyvavimas ne tik skatina bendruomenės gerus santykius, tarpinstitucinį bendradarbiavimą, sporto iniciatyvas, vaikų užimtumą, bet ir mažina vaikų nusikalstamumą, žalingus įpročius. Kryptingas ir prasmingas vaikų ir paauglių užimtumas yra veiksminga nusikaltimų ir kitų teisės pažeidimų prevencijos priemonė.

 

Karolina Miganovičienė

Panevėžio apskrities VPK Komunikacijos grupės vyresnioji specialistė