Kupiškio jaunimo idėjų tema „Jaunų žmonių solidarumo skatinimas“

Turi puikią idėją?

Turi puikią idėją, kurią būtų galima įgyvendinti Kupiškio rajone? O galbūt tokią idėją jau įgyvendinai? Jei idėja yra aktuali ne tik tau, bet ir kitiems jauniems žmonėms ir vietos bendruomenei, tuomet pasidalink ja su kitais ir taip uždėk idėjai pliusą!

 

Tinka ir pačios kiečiausios idėjos

Europos jaunimo savaitės (EJS) metu Kupiškio savivaldybėje vyksiančiame renginyje „Idėja+“ jaunimas teiks savo idėjas, kurios prisidėtų (prisideda) prie sėkmingos vietos bendruomenės solidarizavimo ir aktualių problemų sprendimo būdų. Labiausiai įkvepiančios idėjos autorius bus pakviestas į gegužės 5-osios nacionalinį EJS renginį Vilniuje, kur galės susipažinti su visų Lietuvos savivaldybių pačiomis kiečiausiomis idėjomis. O trijų geriausių idėjų autoriai gaus dovanų – pažintinę kelionę į Briuselį.

 

Vertins ir politikai, ir bendraamžiai

Kviečiame jaunimą teikti savo idėjas pagrindine „Idėja+“ Kupiškyje tema „Jaunų žmonių solidarumo skatinimas“

Konkurso dalyvių idėjų klausysis ir jas vertins vietos politikai, visuomenės veikėjai ir bendraamžiai (70 proc. – komisija, 30 proc. – žiūrovai).

Tavo idėja ir jos pristatymas turi būti autentiškas, t. y. sukurtas tavo paties arba tavo komandos.

Pristatyti gali jau įgyvendintą veiklą, jos rezultatus ar poveikį arba idėją, kuri dar nebuvo įgyvendinta, bet gali būti įgyvendinta tavo vietos bendruomenėje ar Savivaldybėje.

Idėjos pateikime gyvai gali dalyvauti ne daugiau kaip trys 13–30 metų žmonės.

 

Pasakojimas turi įkvėpti

Pasakojimas apie idėją turi įkvėpti, sudominti, patraukti net ir tuos, kuriems tema yra visiškai svetima.

Tikime, kad idėjų „įgarsinimas“, pasidalinimas jomis yra vertybė. Įgyvendinta idėja gali įkvėpti kitus, tapti pavyzdžiu.

Idėjos pristatyme galima naudotis viskuo (projektorius, skaidrės, muzika, pasakoti balsu arba išdainuoti). Kuo kūrybiškiau bus pateikta idėja kaip skatinti jaunų žmonių solidarumą, tuo idėja bus unikalesnė ir turės daugiau šansų laimėti.

Idėjos pristatymas neturi trukti ilgiau nei 5-6 min.

 

Registracija prasidėjo

Kupiškyje „Idėja+“ renginys planuojamas gegužės 3 d. Kupiškio kultūros centre (Gedimino g. 40, Kupiškis). Registracija iki balandžio 24 d. 23.00 val. vyksta el. p. valma.vygantas@gmail.com arba tel. nr. +370 624 07463.

 

Vygantas Valma

Europos Jaunimo savaitės ambasadorius bei Jaunimo Europos komandos narys