Kupiškio jaunimo diena prabėgo su pareigūnais

Gruodžio 12 d. Kupiškyje pirmą kartą vyko renginys „Kupiškio jaunimo diena 2014“. Jį organizavo Kupiškio rajono savivaldybės jaunimo reikalų taryba, kuriai nuo šio rudens priklauso ir Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kupiškio rajono policijos komisariato bendruomenės pareigūnė Gintarė Šližytė.

Kupiškio rajono policijos komisariato Viešosios policijos skyriaus Prevencijos poskyrio tyrėja Gintarė Stukaitė kartu su bendruomenės pareigūne Gintare Šližyte informavo apie policijos veiklą ir galimybes jauniems žmonėms kartu dirbti su policijos pareigūnais. Pristatyta jaunųjų policijos rėmėjų, policijos rėmėjų, projekto „Savanoriai – žmonių saugumui“ dalyvių veikla, iliustruota fotonuotraukų stendu, skaidrėmis, įvairiais informaciniais bukletais. Apie savanorišką darbą su policijos pareigūnais noriai pasakojo ir aktyvistai. Jie dalijosi žiniomis, įspūdžiais, darbo su policijos pareigūnais praktinėmis situacijomis.

Prie policijos veiklos pristatomosios idėjų mugės jauniems žmonėms prisidėjo ir šiais metais dviejų projektinių veiklų, kurias organizavo Kupiškio rajono policijos komisariatas, finansuotų iš Jaunimo iniciatyvų rėmimo programos, dalyvės. Merginos buvo pasiruošusios pasidalyti įgytomis žiniomis ir bendradarbiavimo su policija įspūdžiais projektinės veiklos metu.

 

Rasa Černauskaitė
Panevėžio apskrities VPK vyresnioji specialistė