Kupiškio jaunimo centrui vadovaus Edita Vaitiekūnienė

Edita Vaitiekūnienė

Pagaliau Kupiškio jaunimo centras turi naują direktorę. Ja tapo Kupiškio technologijos ir verslo mokyklos neformaliojo švietimo organizatorė Edita Vaitiekūnienė, vienintelė šio konkurso dalyvė. Tai, kad jai nebuvo konkurentų, žinoma, užkirs kelią vertinimams ir įtarinėjimams, kodėl postą laimėjo Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų narė.

E.Vaitiekūnienė puikiai atitiko konkurso sąlygas, turi patirties dirbti su profesinės mokyklos šiek tiek padykusiu jaunimu, tad jai nebus sudėtinga sutelkti veiklos norinčius Kupiškio jaunus žmones. Be to, Edita yra gero balso savininkė, puikiai bendraujanti, moka kelias užsienio kalbas.

– Laimėjau konkursą, bet direktore dar nesu patvirtinta. Žinau, jog Jaunimo centrą planuojama rekonstruoti, tačiau konkrečių dalykų dar nežinau. Turiu susipažinti su daugeliu dalykų. Esu atvira ir jaunimui, ir visuomenei, ir spaudai. Pradėjusi dirbti tikiuosi ir kitų geranoriškumo, – temainfo.lt sakė E.Vaitiekūnienė.

Keturių asmenų konkurso komisijai vadovavo Savivaldybės administracijos direktorius Marius Mališauskas. Jis, sakė, yra šiek tiek nustebęs, kad neatsirado daugiau norinčiųjų dalyvauti šiame konkurse.

– Kandidatė pateikė savo veiklos viziją. Darbą pradės, žinoma, nuo monitoringo – susipažins su tuo, ką perima; turi minčių ir planų kaip sudominti ne tik miesto, bet ir kaimo jaunimą, kaip kurti ir vystyti savanorystės projektus, organizuoti filmukų, reklamos kūrimo mokymus… – temainfo.lt vardino M.Mališauskas.

Iš galimų surinkti 24 (12 raštu ir 12 žodžiu) balų E.Vaitiekūnienė surinko 16. Raštu jai tako atsakyti į 50 klausimų; padariusi 4 klaidas buvo įvertinta 9 balais, o už testą žodžiu ji gavo 7 balus.

KJC registruoja dar dvi laisvas vietas. Valstiečių ir žaliųjų sąjungai pralaimėjus Savivaldybių rinkimus iš KJC pasitraukė visi jos darbuotojai – Gaila Matulytė, Bronius Kaminskas ir Gintarė Bartaševičiūtė. Liko tik valytoja. Kaip ji prisipažino rajono vadovams, nei norėjusi, nei turėjusi, kur eiti.

 

Rita Briedienė

Autorės nuotr.