Kupiškio jaunimo centre – „Naujokų diena“

Visiškai pasikeitusi ir atsinaujinusi Kupiškio jaunumo centro komanda jaunus žmones pakvietė į svečius.

Kupiškio jaunimo centras – kaip ir kasmet! – naują veiklos sezoną pradeda „Naujokų dienos” renginiu. Šią dieną visas miesto ir rajono jaunimas yra kviečiamas susipažinti su šios įstaigos veikla, iniciatyvomis, kolektyvu, projektais.

Tačiau šių metų „Naujokų diena” buvo visiškai kitokia. Kaip jau esame rašę, Jaunimo centrą ištiko dideli pokyčiai: įsibėgėjo centro pastato renovacija, visiškai pasikeitė darbuotojų kolektyvas –jaunimo įstaiga verčia naują puslapį.

Centro direktorės pareigas pradėjo eiti Edita Vaitiekūnienė; nuo vasaros čia jau darbuojasi Rimantė Bražytė; neseniai buvo priimtas Gytis Baltrūnas, dirbsiantis projekto „Atrask save” koordinatoriumi, – komanda žengia pirmus žingsnius

Naujų darbų ėmęsi žmonės jaunimui pasiūlė krūvą veiklų, kurios visos galėtų vykti centre, jei tik atsirastų jaunimo, norinčio prie jų prisidėti. Tai ir teatras, filmų ir animacijos kūrimas, modernus šokis, fotografija, etnokultūra, gitaros, dainuojamosios poezijos ir jogos užsiėmimai. Iniciatyvų netrūksta.

Ar naujiems žmonėms seksis tęsti didelius darbus, kuriuos pradėjo senoji jaunimo centro komanda, parodys laikas.

Paulius Briedis