Kupiškio jaunieji krepšininkai – finaliniame ketverte

Mūsų rajono jaunieji krepšininkai (gim.1998 m.) pateko į Lietuvos jaunių žaidynių finalinį ketvertą, jame dalyvaus Kauno, Šiaulių ir Kėdainių komandos.

Norėdami patekti į finalinį ketvertą kupiškėnai turėjo nugalėti puikiai sukomplektuotą Vilniaus krepšinio mokyklos 1-ąją komandą.

Pirmų rungtynių (namuose) pirmus du kėlinius nuo varžovų Kupiškio KKSC atsiliko 7 taškais. Po pertraukos Kupiškio komanda,  pagerinusi kovą dėl atšokusių kamuolių, varžovus nugalėjo 81:72.

Puikiai rungtyniavo Alanas Kulnickas, atkovojęs 15 kamuolių, pelnęs 10 taškų, Ignas Jonušys (16 tšk.), Matas Sabaliauskas ir Andrius Nečionis (po 15).

Atsakomosiose rungtynėse Vilniuje kupiškėnų laukė įtempta kova. Triukšmingai palaikomi sirgalių vilniečiai pradėjo rungtynes labai susikaupę. Kupiškio komanda, laikydamasi žaidimo plano, neleido priešininkams atitolti. Po dviejų kėlinių kupiškėnai turėjo 6 taškų persvarą. Trečiame ir ketvirtajame kėliniuose virė ne tik sportinė, bet ir psichologinė kova. Ketvirtame kėlinyje vilniečiai buvo įgiję 8 tšk. persvarą. Tačiau kupiškėnai nepalūžo ir  neleido priešininkams laimėti rungtynių daugiau negu 9 taškais. Kupiškėnai rungtynes pralaimėjo 84:83, tačiau namuose įgytas 9 tšk. pranašumas nesutrukdė jiems pelnyti teisę dalyvauti stipriausių Lietuvos jaunių komandų finalinėse ketverto varžybose.

Alvydas Puzelis

Komandos vadovas,
Kupiškio rajono Kūno kultūros ir sporto centro krepšinio mokytojas

Finalas – Šiauliuose

Krepšinio mokytojo Alvydo Puzelio treniruojama Kupiškio KKSC krepšininkų komanda (gim. 1999 1998 m.) spalio 16-17 dienomis Šiauliuose dalyvaus Lietuvos jaunių žaidynių finalo ketverto varžybose. Pusfinalyje Kupiškio KKSC susitiks su Šiauliais. Kitame pusfinalyje varžysis Kauno ir Kėdainių komandos.