Kupiškio irkluotojai stovyklavo kartu su globos namų auklėtiniais

Savaitę truko vaikų vasaros stovykla „Žvali vasara“, surengta Kupiškio rajono kūno kultūros ir sporto centro irkluotojams bei Kupiškio Šv. Kazimiero vaikų globos namų auklėtiniams. Irkluotojų pagrindinis tikslas buvo pasiruošti Trakuose vyksiančioms Lietuvos jaunučių ir sporto vilčių žaidynių irklavimo varžyboms, o globos namų auklėtinių laukė įvairi sporto edukacinė programa: judrieji ir sportiniai žaidimai, bendravimas su rajoną garsinančiais sportininkais, pažintis su naujomis sporto šakomis, protmūšis, bendravimo ir bendradarbiavimo, garbingo rungtyniavimo įgūdžių lavinimas kasdienėje veikloje.

Vaikai noriai žaidė kvadratą, lauko tenisą, mažąjį  ir paplūdimio futbolą, šokinėjo į tolį, maudėsi mariose, plaukiojo gelbėtojų valtele, Kupiškio jaunimo centre ieškojo pasislėpusių Pokemonų, žaidė stalo žaidimus, piešė dienos įspūdžius. Vaikai susipažino ir stadione treniravosi su miestą garsinančiais futbolininkais, Kupiškio futbolo klubo treneriu  Leonardo Iparraguire. Drąsiausi Šv. Kazimiero vaikų globos namų auklėtiniai, vadovaujami  irklavimo mokytojų, palaikomi jaunų irkluotojų, turėjo galimybę patys irkluoti keturvietę akademinio irklavimo valtį.

Paskutinę stovyklos dieną stovyklautojai gavo vardinius apdovanojimus,  medalius. Globos namų auklėtiniams buvo įteikta gražuolė taurė, priminsianti apie smagiai ir turiningai  praleistą laiką. Stovyklos vaikus globojo irklavimo mokytojos Diana Balužytė ir Laimutė Šližauskienė, savanoriai Evelina Blaževičiūtė ir Vygantas Valma.

 

Ingrida Tuskienė
Kūno kultūros ir sporto centro direktoriaus pavaduotoja