Kupiškio imtynininkai nenusileidžia stipriausiesiems

Šiauliuose vyko tradicinis graikų-romėnų imtynių turnyras, kuriame dalyvavo šešių – Latvijos, Lietuvos, Estijos, Lenkijos, Ukrainos ir Izraelio – šalių sportininkai.

Kupiškio imtynininkai turnyre iškovojo keturis medalius. Gedrimas Janonis (svorio kategorija iki 63 kg), pogrupio kovose įveikęs du varžovus, finale nusileido sportininkui iš Estijos Jagorui Jakovlevui. Tai vienas geriausių Estijos sportininkų; Gedrimas jam pralaimi antrą finalą.

Evelina Dūdėnaitė (52 kg), pogrupio kovose nugalėjusi dvi varžoves, trečioje kovoje susitiko su Latvijos sportininke ir jai pralaimėjo. Kovoje dėl trečios vietos Evelina parodė kovotojos charakterį ir nugalėjo priešininkę iš Šiaulių. Lietuvos sporto jaunių žaidynių finalinėje kovoje kupiškietė prieš ją buvo patyrusi pralaimėjimą.

Sidabro medalį iškovojo Nojus Ragauskas (iki 58 kg), o bronzos medalis atiteko Jonui Jackevičiui. Šiek tiek nepasisekė Aurimui Pilotui (iki 69 kg). Jis, pralaimėjęs sportininkui iš Šiaulių rajono, nebeteko galimybės toliau kovoti paguodos turnyre.