Kupiškio bibliotekoje vėl įsivyravo Šiaurės šalių bibliotekų savaitė

Lapkričio 12 d. Kupiškio viešojoje bibliotekoje prasidėjo Šiaurės šalių bibliotekų savaitė . Atidarymo šventėje „Šiaurės herojai“ dalyvavo Kupiškio Povilo Matulionio progimnazijos Kupos pradinio ugdymo skyriaus 3–4 klasių moksleiviai.

Prieš renginį mokiniai gavo užduotis – perskaityti Elias ir Agnes Vahlund knygos „Superherojaus vadovas” ištrauką ir atsakyti į organizatorių paruoštus klausimą, ar gerai pasielgė pagrindinė knygos veikėja Lisa, niekam nepapasakojus apie tai, kad iš jos šaipomasi.

 – Kaip elgtumėtės jūs?” – buvo teiraujamasi renginio dalyvių.

Vaikų atsakymus vertino socialinė pedagogė Daiva Kurulienė.

Pasak renginio organizatorių, vaikai buvo stropiai pasiruošę šventei: skaitė šiaurės šalių autorių knygas, mokytojų padedami ruošė programėles: 3a klasė (mokyt. Diana Marmokienė) pasakojo apie trolius Mumius, 3b (mokyt. Asta Songailienė) – apie Emilį iš Lionebergos, 4a (mokyt. Rita Ruzgienė) sušoko Pepės Ilgakojinės šokį, 4b (mokyt. Vilma Kareivienė) supažindino su išdykėle Lota iš Pramuštgalvių gatvės.

Šiaurės šalių bibliotekų savaitė, kviečianti į įvairias parodas, susitikimus, skaitymus ir kitus renginius, vyks iki lapkričio 19 d.

 

Parengta pagal Lankytojų aptarnavimo skyriaus vyresniosios bibliotekininkės Laimutės Kliopkinienės inf.