Kupiškio bibliotekininkė Rita Senvaitienė – nominacijos „Ad astra“ laureatė

Rita Senvaitienė
Kupiškio skaitytojų klubo „Knygius“ nuotr.


Kasmet – jau ketvirtą kartą – Panevėžio apskrities Gabrielės Petkevičaitės-Bitės viešoji biblioteka skelbia nominacijos „Ad astra“ laureatus. Šiemet tarp jų – Kupiškio rajono savivaldybės viešosios bibliotekos lankytojų aptarnavimo skyriaus vyresnioji bibliotekininkė Rita Senvaitienė.

„Ad astra“ nominacijos skelbiamos trijose kategorijose: vertinami ypatingi Panevėžio regiono bibliotekų darbuotojai.

R. Senvaitienė nominuota Panevėžio regiono savivaldybių viešųjų bibliotekų kategorijoje. „Ši nominacija skiriama už darbuotojo iniciatyvumą ir kūrybiškumą savo bibliotekos veikloje, sėkmingą ir ryškią tradicinių ir netradicinių bibliotekos paslaugų sintezę bei plėtrą, aktyvų ir sėkmingą skaitymo skatinimą, sėkmingą gerosios patirties sklaidą regione ir už jo ribų”, – rašo pabv.lt.

R. Senvaitienė yra ir Kupiškio skaitytojų klubo „Knygius“, gyvuojančio jau trečius metus, įkūrėja. Dėl karantino klubo narių susitikimai nevyksta, tačiau nereikia daug fantazijos įsivaizduoti, kaip „Ad astra“ nominacijos skyrimu R. Senvaitienei džiaugiasi „Knygius“.

Panevėžio regiono savivaldybių viešųjų bibliotekų filialų kategorijoje laureate tapo Panevėžio miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Vaikų bibliotekos „Žalioji Pelėda“ vedėja Alvida Bratkauskienė. Panevėžio regiono mokyklų bibliotekų (išskyrus aukštąsias) kategorijoje nominuota Panevėžio miesto savivaldybės „Minties“ gimnazijos bibliotekininkė Milė Kabelienė.


temainfo.lt ir Panevėžio apskrities Gabrielės Petkevičaitės-Bitės viešoios bibliotekos inf.