Kupiškietė Miglė Pivoriūnaitė dalyvaus „Eurovizijos” atrankoje

Kupiškietė Miglė Pivoriūnaitė, šiuo metu studijuojanti Muzikinį teatrą Vilniaus kolegijoje, temainfo.lt patvirtino: su grupe „Varjeté“ ji dalyvaus nacionalinėje „Eurovizijos“ atrankoje, LRT startuojančioje sausio 7 d.

– Švedų dainą „My story” atliksime penkios – Indrė, Lina, Greta, Liucija ir aš. Mus ir subūrė Valerija Iljinaitė, jau turinti labai gerą dainininkės patirtį ir daugybę pažinčių, neseniai laimėjusi tarptautinį konkursą „Riga Symphony“, dalyvavusi festivalyje „Slavianskij Bazar“, – sakė M. Pivoriūnaitė.

Miglė teigė jau pailsėjusi po Kupiškio kultūros centro spektaklio „Zoro. Legenda” (rež. Neringa Danienė), kuriame gruodžio 30 d. dainavo kartu su aktoriumi Mariumi Jampolskiu. Spektaklis tą dieną buvo vaidinamas keturis kartus, iš tiesų Miglės balsas dar neatsistatęs: dainininkė kalba žemu, dusliu balsu.

Anot M. Pivoriūnaitės, prieš atranką LRT komisijai reikėjo pateikti paraišką, niekur neišleistą ir viešai neskambėjusią 3 min. trukmės naują dainą, dainininkių nuotraukas ir – laukti atsakymo. Kaip skelbia LRT, atrankos į „Euroviziją” finalas vyks kovo 11 d., žiūrovai ir komisija vertins 51 kūrinį. Pirmose laidose dalyvaus po 12-13 atlikėjų, daugelis jų iškris jau po pirmojo pasirodymo.

– Grupės „Varjeté“ įvaizdį kuria stilistė Miglė Miliauskaitė ir grožio namai „Sfinksas”, – teigė M. Pivoriūnaitė. Kova, atrodo, nebus lengva: atrankoje dalyvauja Aistė Pilvelytė, Vilija Pilibaitytė-Mia, Valdas Lacko, Valerija Iljinaitė, Saulenė Chlevickaitė ir Milda Martinkėnaitė, Benas Malauskas, SashaSong, Vidas Bareikis, Neringa Šiaudikytė, Deividas Žygas, Vilija Matačiūnaitė ir kiti.

2017-ųjų „Eurovizijos” konkursas – jau 62-asis – vyks Ukrainoje, pernai jį laimėjus šios šalies dainininkei Jamalai su daina „1944″.

 

Adelija Varnaitė