Į Kupiškį ir Rokiškį atvyksta dirbti jauni policininkai

 

Rugpjūčio 22 d. Panevėžio apskrities VPK priesaikos žodžius ištarė net 12 naujų pareigūnų. Šarūnas, Aivaras, Paulius, Rimantė, Eivydas, Justina, Gailė, Greta, Dovydas K., Justas, Rasita ir Dovydas U. papildys policininkų gretas ir sieks tarnyboje realizuoti studijų metu įgytas žinias.

Kupiškio rajono policijos komisariato komandoje dirbs du nauji pareigūnai, Rokiškio ir Pasvalio rajono komisariatų pajėgas sustiprins po vieną naują pareigūną, kiti tarnybą pradės Panevėžio mieste ir rajone.

Dovydas U. nuo vaikystės svajojo tapti policininku, tad baigęs mokyklą kryptingai siekė savo tikslo ir įstojo į Lietuvos policijos mokyklą. Jis užsiminė supratęs, jog šis darbas iš tiesų daug sudėtingesnis nei įsivaizdavo, bet nė karto nesudvejojo dėl pasirinkto kelio; nesustoti skatino ir šeimos nariai, akcentavę, kad policininko duona nors ir nelengva, bet garbinga. Dovydas K. pasakojo, kad pasirinkus pareigūno profesiją sumažėjo bičiulių ratas, tačiau džiaugiasi, kad liko tik tikri draugai.

Prisiekusius pareigūnus sveikino Panevėžio apskrities VPK viršininko pavaduotojas, šiuo metu atliekantis viršininko funkcijas, Mindaugas Ambraziūnas. Jis džiaugėsi būriu jaunų ir energingų žmonių, dirbsiančių Tėvynės labui ir linkėjo jiems atsakingos tarnybos, tobulėjimo, daug karjeros laiptelių policijos sistemoje.

Policijos kapelionas Eugenijus Troickis palaimino naujus pareigūnus, linkėjo jiems Dievo palaimos tarnyboje, kai teks priimti svarbius sprendimus, ir asmeniniame gyvenime.

 

Karolina Miganovičienė

Panevėžio apskrities VPK Komunikacijos grupės vyresnioji specialistė