Kupiškėnų irkluotojų startai Šiauliuose

 

 

Vasario 4 d. Kupiškio rajono Kūno kultūros ir sporto centro irkluotojai vyko į Tarptautines žiemos irklavimo „Concept-2“ varžybas „Šiauliai-2017“ ir Šiaulių irklavimo federacijos žiemos dvikovės varžybas. Irkluotojai varžėsi dvejose – „Concept-2“ ir 1000 m bėgimo – rungtyse.

Vaikai (gim. 2003 m. ir jaunesni) – berniukai ir mergaitės – „Concept-2“ treniruokliu turėjo įveikti 500 m nuotolį. Šioje amžiaus grupėje Kupiškiui atstovavo Domantas Riauba, Nojus Baronas, Simonas Laurinavičius, Dominykas Petryla, Dovydas Kirda ir Mantvydas Totoris.

Džiaugiamės D. Riaubos pasiektais rezultatais, jam pelniusiais trečią vietą.

Bėgime geriausiai sekėsi D. Petrylai, užėmusiam aukštą ketvirtą vietą.

Jaunučiai (gim. 2001–2002 m.) – berniukai ir mergaitės – „Concept-2“ treniruokliu turėjo įveikti 1000 m nuotolį. Šioje amžiaus grupėje Kupiškiui atstovavo Faustas Baronas, iš 16 startavusių dalyvių užėmęs šeštą vietą.

Jauniai (gim. 1999–2000 m.) – vaikinai ir merginos – „Concept-2“ treniruokliu turėjo įveikti 2000 m nuotolį. Šioje amžiaus grupėje Kupiškiui atstovavo Arijus Petrulis ir Robertas Petrulis. Arijus iškovojo šeštą vietą, o Robertas – trečią.

Sėkmingai mūsų rajonui atstovavo ir irklavimo mokytoja Diana Balužytė, ji varžėsi su jaunimo amžiaus sportininkėmis.

Bėgime Diana užėmė pirmą vietą, o bendroje įskaitoje – sudėjus bėgimo ir treniruoklio „Concept-2“ taškus – iškovojo sidabro medalį.

Ne visiems kupiškėnams pavyko užimti prizines vietas, tačiau labai džiaugiamės pasiektais rezultatais ir toliau tobulinsime irklavimo įgūdžius, sieksime pergalių.

Nuoširdžiai dėkojame irkluotojų tėveliams Linai Riaubienei ir Darijui Petruliui, pagelbėjusiems nuvykti į varžybas.

 

Diana Balužytė ir Laimutė Šližauskienė

Kupiškio rajono Kūno kultūros ir sporto centro irklavimo mokytojos