Kupiškėnų ir pasvaliečių pedagogų bendravimas svarbus tapo ir mokiniams

Kupiškio Povilo Matulionio progimnazijos ir Pasvalio „Lėvens“ pagrindinės mokyklos mokytojai jau daugiau nei 20 metų dalijasi metodine patirtimi: kasmet susitinka ir aptaria švietimo naujoves. Ši graži draugystė peraugo ir į sportinį mokinių bendravimą.

Kovo pabaigoje Pasvalio „Lėvens“ pagrindinėje mokykloje vyko tarptautinės judrių žaidimų varžybos, jose dalyvavo Latvijos Respublikos Bauskės pagrindinės mokyklos ir Kupiškio P. Matulionio progimnazijos komandos.

Šventę pradėjo mokytojos A. Vičienės šokių grupė, svečius sveikino mokyklos direktorė Lina Rauckienė.

Prieš varžybas buvo atlikta nuotaikinga mankšta, po to į startą stojo 5–6 klasių mokiniai, judrių estafečių dalyviai. Estafetės buvo paruoštos pagal „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ varžybų programą.

Pirmą vietą užėmė Kupiškio moksleiviai, antrą – pasvaliečiai, trečią – Bauskės moksleiviai.

Antra sportinė rungtis – krepšinio baudų metimai. Čempionu tapo mūsų mokyklos mokinys A. Totoris, pataikęs 10 metimų iš dešimties. Antrą vietą iškovojo pasvalietis J. Peraitis,  jo buvo taiklūs aštuoni metimai. Trečia vieta pasidalino Kupiškio moksleivis M. Griciūnas ir pasvalietis D. Taučkila.

Trečia rungtis buvo krepšinio varžybos. Jose pirmą vietą užėmė mūsų mokyklos, antrą – „Lėvens“, trečią – Bauskės moksleiviai. Geriausiai žaidė ir daugiausiai taškų Kupiškio komandai pelnė A. Totoris ir T. Urbanovičius, Pasvalio – D. Taučkila ir J. Petraitis, Bauskei – G. Škutamas ir E. Maikūnas.

Renginio dalyviai buvo apdovanoti padėkomis ir dovanėlėmis, įvertinti geriausi sportininkai.

Po varžybų vykome į Pasvalio baseiną. Gera nuotaika laukiame kitų startų Latvijoje, Bauskės pagrindinėje mokykloje.


Norberta Savickienė

P. Matulionio progimnazijos kūno kultūros mokytoja