Kupiškėniškų saugios kaimynystės grupių sueiga

Kupiškio prevencijos centro (KPC) inicijuotame projekte „Sporto žingsniu“ dalyvavo ir Panevėžio apskrities VPK Kupiškio rajono policijos komisariatas (PK) – šio Centro socialinis partneris. Dalyvavo ir Lietuvos kariuomenės Krašto apsaugos savanorių pajėgų Vyčio apygardos 5-oji rinktinė, Kupiškio technologijos ir verslo mokykla, sportininkas lengvaatletis Artūras Meška.

Tarptautinei kaimynų dienai paminėti Senojo Subačiaus bendruomenėje KPC suorganizavo Kupiškio rajono saugios kaimynystės grupių sueigą. Ši bendruomenė Panevėžio apskrities VPK Kupiškio rajono PK konkurse „Saugiausia 2017 m. bendruomenė“ laimėjo aktyviausios bendruomenės nominaciją.

Suvažiavę saugios kaimynystės grupių atstovai pasidalijo gerąją veikos praktika, keitėsi informacija apie saugios aplinkos kūrimą teritorijoje, vykdytus ir vykdomus projektus.

Pusšimčio renginio dalyvių aktyvumu rūpinosi lengvaatletis bėgikas A. Meška. Smagiose sporto rungtyse dalyvavo ne tik mažieji renginio dalyviai, bet į jas azartiškai įsitraukė ir labai aktyviai dalyvavo suaugusieji. Visi atkakliai varžėsi dėl apdovanojimų. Rungtys dovanojo daug teigiamų emocijų.

Kupiškio rajono PK bendruomenės pareigūnė Viktorija Aelita Budrienė kartu su jaunaisiais policijos rėmėjais ir policijos rėmėjais renginio dalyviams aprodė naują policijos automobilį, specialiąsias priemones. Kartu su pareigūne atvyko ir policijos bičiulis Amsis.

Renginio dalyviai domėjosi policijos automobiliu, o mažieji galėjo Amsiui paspausti ranką, atlikti spalvotų pieštukų užduotėles.

Kupiškio prevencijos centro vadovė Gintarė Šližytė pasidžiaugė renginiu, tokiu formatu organizuotu pirmą kartą Kupiškio rajone, ir palinkėjo, kad Tarptautinė kaimynų diena saugių kaimynysčių grupių sueigomis būtų minima ir kitais metais, kad ji taptų gražia tradicija.

G. Šližytė skatino ir toliau bendradarbiauti su institucijomis kuriant saugią gyvenamąją aptinką ir skatinti bendruomenių aktyvumą. Sportininkas A. Meška varžybų nugalėtojus apdovanojo sportiniais medaliais ir simbolinėmis dovanėlėmis.

 

Parengta pagal Panevėžio apskrities VPK inf.